İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir kelimede bi siteyi 1. sıraya çıkaracak aranıyor!!

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ses kayıt kelimesinde www.ses-kayit.com adresini google aramada 1. sıraya çıkaracak aranıyor.. iş bitiminde 100 ytl vericem o kişiye.. 1 kişi alıcak bu işi en geç 1-2 haftada bitirmesi gerekiyor. özelden ulaşabilirsiniz..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş yapılır. 100 ytl alınır.

ama şuda var :) sandbox ve google bom :d

1nci sıradaki rakibinizin 307 backlinki mevcut. bu demek oluyor ki iş gerçekten zor. + dmoz kayıtlı ki bu ona en büyük desteği veriyor ve 1nci sırada çıkıyor.

bence bu işi yaparken biraz zamana yayın. bir anda tepeye çıkmak demek çok hızlı dibe çakılmakla eşdeğer. yinede tabi sizin bileceğiniz konu. ilgilenen bi arkadaş çıkar elbet.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
o zaman şöyle yapsak.. ilk 6 veya 7 ye çıkarana 50ytl veriyim.. hem süre azalır hemde daha kolay olur ? bide backlink sayısına bakmamak lazım kaliteli backlinke bakmak lazım .

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sandboxa girerse sorumluluk kabul etmemeksizin, 75 peşin 75 iş bitiminde 20 günde ilk 6ya çıkartabilirim. onaylarsan pm atabilirsin.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
benim anlayamadığım nasıl bu kadar eminsiniz.Kızmayın ama google size sürekli değişen o algoritmayımı gönderiyor ? Orada onu sabitlemeyi nasıl bu kadar kolay görüyorsunuz hiç anlamıyorum açıkcası.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben sokarım seni ilk 5 e 10 günde 20 milyona ama benim işi bittikten sonra aynı hızla önce sandbox sonra hangi unsura takılırsan takılırsın... Şimdiye kadar google a anladığım tek şey hızlı davranmamak oldu , lütfen sende paranı boşa harcama yavaş yavaş üstlere çık sonrada uzun zman orda kal

evermp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem öyle siteni googleda 1. sirada çıkartırım ama direk link olmaz once herkes benim sayfama gelir ordan sana gelir ama aaramalarda senin bilgilerin çıkar.

Pr4 siteden vericem sand mand dinlemez benim sitem :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 ytl biriktireyimde hakkaten çıkılıyormu ilklere bir bakayım. belki gerçektir köşe olurum bi kaç kelime ile :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir de aklıma geldi oğlumu bulana 100 bin lira veriyorum diye bir laf vardı, tabi 6 sıfır atıldı çekici teklif olur artık :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
$1000+kdv , 1 ayda ;1 yada 2.ci sıra , iş kabulünde %50 ön ödeme, ve geri kalan bakiye ,15günlük çek kabul edilir.

sözleşme yapılır.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ses kayıt kelimesi için çok kasan yok sanırım. Sende 6 sitene felan ekle gelirsin sıralamaya...

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
nedir bu kendini bişey sanmalar acıyorum lafları falan..herkez bu kadar biliyosa kendi işiyle ilgilensin makara yapılsın diye açılmadı bu başlık!.. bu iş zor bişi değilki.. ben kendi başımada yaparım.. ama bıktım backlink toplamaktan her siteme.. uğraşacak olana 100 ytl vericem dedim.. her yaparım diyenede iş vermiyorum zaten.. 6-7 . sıradaki adamın backlinki neredeyse sıfır pr2 den bile backlinki yok ama dmozda var diye 1. sayfada.. böyle basit bir kelime.. bu dmozluları aşmak içinde özenle backlink almak 50 sınırına kadar faydalı backlink sağlamak.. böyle insanlar var.. site açıp 5-10 fix yere site ekleyip kafadan backlink yapıp sayfalarını listeletiyorlar.. bunu bu kadar abartmayın.. ben uğraştım listelettim bi konudaki siteyi 15-20 günde 20 bin tekile getirttim.. burdaki amaç ben uğraşmayım başkası uğraşsın para kazansın.. dmozluyu aşmak için kasmak gerekiyor.buda öyle 5-6 backlinkle olmaz.. durumu araştırmadan bilmeden etmeden yorum yapıyorsunuz..

lütfen! ilgisi ve bilgisi olan yazsın!

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kim acıyorum demiş? 2 sayfayıda, 2 . kez okudum. Konuya bende yorum kattıgım için zan altında kaldım. Acıyorum lafını kimsede görmedim. Acıyan kendine acır boş ver sen... Ayrıca burdaki laf bana geldi gibi
dmozluyu aşmak için kasmak gerekiyor.buda öyle 5-6 backlinkle olmaz.. durumu araştırmadan bilmeden etmeden yorum yapıyorsunuz

Bunlara katılmıyorum. Bilmeden yorum yapmayın demişsin. Biliyorum, bilinçli yorum yaptım. Ayrıca, kötülük anlamında dememiştim asla... Normal bir şekilde iyilik anlamında yorum yapmıştım. Yanlış anladınız neyse... Kolay gelsin.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Falla adam haklı ağzı olan konuşuyor hatta birisi çıkmış iki yorum altalta ukalalık yapıyor(webyazilim)....
Ben şahsen süre veren arkadaşlar sandbox tan nasıl kurtarıcak onu merak ediyorum.
yehhucom işi birine verirsen ve sonucu bizimle paylaşırsan sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5