İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bir soru

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
öncelikle kusura bakmayın, arama kısmından nasıl arama yapacağımı kestiremedim. aynı konu varsa tekrar özür

bugün pin kodu geldi ama banka hesabı henüz onaylı değil. pin kodu girildikten sonramı test ödemesi yatıyor hesaba EFT için?
yani bugün pini girdim, bu günden sonraki süreçtemi test ödemesi gelecek?

tşk ler

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
test ödemesini bekleme sen pin kodunu nisana girmeden önce girki nisan paranı alabilesin

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pin kodunu girmeden öncede eft test ödemesi alınabiliyor.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
konu hazır açılmışken sorayım. Bende banka bilgilerini vs girdim test ödemesinide girdim herşey hazır. Buna rağmen yine pin gönderilecekmi Bazı arkadaşlarım pin gelmeyecek dedi banka doğrulaması pin yerine geçiyor dedi doğrumudur?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
birde birşey ekleyeyim:)
benim hesabım henüz 70 dolarda. 100 dolar limitindemi test ödemesi geliyor?
pin geldi 70 dolarda ama test ödemesi gelmedi henüz

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok test ödemesi gelir, 100$ onunla ilgili değil.
Pazartesi-Salı'ya kadar gelmesi lazım en geç.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkdaşalar sorulara şöyle cevap vereyim, pin adres doğrulaması için geliyor ve gelmek zorunda pin'in kalkması söz konusu değil, eft doğrulamasını da adres doğrulamasından farklı olarak yapabiliyorsunuz bildiğim kadarıyla.Bu iki doğrulamayı yapmadan ödeme almanız mümkün değil.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende bir kez daha tekrarlıyım, pin onayı olmayan ve içinde 1 küsür dolar olan bir hesabıma eft test ödemesi almıştım, şimdi nasıldır bilmiyorum. bu eft sistemi yeni çıktığında olmuştu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5