İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birey ve Şirket Arasındaki Site satış fiyat farkı

micromalik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar kolay gelsin.

Başlıkta bahsettiğim gibi bir örnekle derinlik getireyim. Haber sitesi için yazılan script i birey 1000 ytl ye zor satarken şirketler 14 bin ytl ye kadar satabiliyorlar. kısaca ya biz alıcı bulamıyoruz yada bu işte yenilerin geçmesi gereken yollar var. Sitelerimizin ucuza gitmemesi için neler yapabiliriz. Yada kendimizi geliştirmek ve ileride satabileceğimizi düşündüğümüz sitelerimi nasıl hakkına satabiliriz. Yorumlarınızı bekliyorum.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
merhaba arkadaşlar kolay gelsin.

Başlıkta bahsettiğim gibi bir örnekle derinlik getireyim. Haber sitesi için yazılan script i birey 1000 ytl ye zor satarken şirketler 14 bin ytl ye kadar satabiliyorlar. kısaca ya biz alıcı bulamıyoruz yada bu işte yenilerin geçmesi gereken yollar var. Sitelerimizin ucuza gitmemesi için neler yapabiliriz. Yada kendimizi geliştirmek ve ileride satabileceğimizi düşündüğümüz sitelerimi nasıl hakkına satabiliriz. Yorumlarınızı bekliyorum.

-şirket sana özel 0 kod yazarken bireyler kolay olsun diye genellikle esinlenme adı altında çeşitli kodları derliyorlar.
- şirket ürün için pazarlama, tasarım, kodlama ile ilgili çalışanları fikirler ve ürün özellikleri için sana sunum yaparken, bireyler msn de şu forumdan şuna beni sorabilirsin yamuk olmaz diye sunumunu yapıyor.
- şirket dediği vakitte ürünü teslim ediyor, birey yok vizem vardı, yok ablam doğum yaptı gibi şeylerle teslimatı geç yapar.
- şirket sana iş planı sunuyor (1. faz şu gibi), birey müsait olduğumda başlarım diyor.

bunlar benim yaşadığım örnekler. belki aklında bir fikir oluşturabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5