İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birisi tarafından dolandırıldım dava açmam lazım

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Başka bir forumda Cardcurd isimli bir kişi var benim 500 $ aldı ve geri vermedi bende disute açtım ve bana paypal bu parayıbenden çekti dedi bende ok dedim sonrada paypaldan bana mailgeldi açtığım dispute u yeterli görmemişler bunlar dolayı bi işlem yapamadım. Cardcurd isimli şahış bana paypalının sceenshotunu görebileceğiniz gibi paypal kendisine herhangi bir blokasyon koymamış ve kensini benim 500 dolarımı kullanıyor şu an. eğer oradaki paraları ve kalan parayı toplarsanız 500 dolar ediyor ve BANA YALAN ATIYOR.
Belki dava olumlu sonuçlanmaz ama yarın dava açmak istiyorum yada en kısa zamanda bana bu konuda yardımcı olacak varmı yani nasıl bir savunma yazmam gerekli bu gibi şeyler. İlgilenenlere teşekkürler. Bu arada şahsın amcası Valiymiş :p korkan varsa hiç yardım etmesin

PAYPAL ının screenshot'ı

http://img99.imageshack.us/img99/1714/paypalml0.jpg

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem amcası Vali direkt amcasına git. anlat derdini. ben öyle yapardım. yoksa basına gidersin dava neymiş :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Amcasını söylüyosa kesin küçük bişidir ,ailesine telefon aç

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
paypal i bozdurmak içinmi göndermiştin yoksa başka birşey için mi?
bozdurmak için yolladıysan davada şansın yok.
ama işte birşey satın aldım gibi yolladıysan parayı davayı kazanırsın. yalnız yazışma kaydı ve gönderim sırasında girilmiş gönderim bilgileri lazım. davanın ilk duruşması tarafların dinlenmesi ve bilirkişi isteği gibi şeylerle geçer. 2. duruşmada sonuca bağlanır - bilirkişi gerçekten dijital ödeme sistemleri hakkında bilgiliyse.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabında 900$ vardır misal -500 olmuş olabilir illede -ye inicek diye birşey yok ama orada yazıyormuydu -500 diye onu hatırlıyamadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5