İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Birkaç Scprit lazım

S

sakaryalı

Misafir
Arkadaşlık
Haber
Firma Rehberi
E-Ticaret
Emlak
Kariyer
2.nci el Araba

scpritleri (PhP) lazım özelden mesaj çekebilirsiniz....

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@elmasgunes rumuzlu arkadasa ulasmani tavsiye ederim... Gereken ilgiyi gostereceginden eminim...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zamanin kisa olmasi nedeni ile size sadece Haber Scriptinin yapiminda yardimci olabilirim. Istediginiz ozellikleri gonderirseniz yardimci olabilirim...

Iyi calismalar.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkce'yi dogru kullanma taraftariyim. Ama insanlari hatalarindan dolayi assaglamak veya yargilamaktan kacinmalarindan yanayim.

Kimse kimseyi kirmadan forum kurallarina gore yazissin demek istiyorum.

Iyi calismalar.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçemizi düzgün olarak sadece internet ortamında değilde günlük yaşamımzda kullanmaya özen göstersek daha iyi olur diyorum, neticede günlük yaşamda klavye ile yazışmıyorum, ne demek istediğimi çok bilmişler anlar sanırım

S

sakaryalı

Misafir
Şurda birkaç script varmı veya yapan varmı diye bir başlık açtık Yani arkadaşlar konu ile ilgili değilse gidin başka yerde kavganızı veya tartışmanızı yapın.
ÇÖZÜM ÜRETEN VARMI ÇÖZÜM SONUÇ.?????

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özelime MSN adresinizi gönderirseniz, yarın scriptler ile ilgili görüşebiliriz.

Scriptler tamamen sizin isteğinize göre "sıfır"dan programlanacaktır. Bu yüzden ücret biraz fazla gelebilir. Kendinize özel bir script istiyorsanız, bizimle görüşebilirsiniz. Ama piyasada bulunan scriptlerden istiyorsanız, bu konuda yardımcı olamayız.

Kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5