İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blacklist sorunu olmayacak reseller arıyorum

sanerdk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle herkese iyi çalışmalar dilerim, Yaşadığım bitmek bilmeyen E-posta sorunlarından dolayı dolayı reseller değişikliği yapmayı düşünüyorum(limitsiz linux). Bir kaç kampanya inceledim fakat bana özel IP adresi istiyorum. Black list sorunu beni bezdirdi çünkü. Vereceğiniz fiyatı yıllık herşey dahil yazarsanız şimdiden memnun olurum. Ödemeyi PayPal üzerinden yapacağım. Uçuk rakamlar yazmazsanız sevinirim. max bütçe 70 TL Ayrıca birkaç sorum daha var alta sıralıyorum hepsini :)

1. Uptime oranınız ve Uptime garantiniz varmıdır?
  2. E-Postalar ciddi anlamda önemli olduğundan PHPmail "mail()" fonsiyonunuz çalışıyor mu?
  3. Blackliste karşı önlem amaçlı bir IP alsak fiyata dahil yıllık olarak fiyat ne kadar olacaktır? Benim resellerıma özel IP istiyorum. (Blackliste giren resellerlardan bezdim açıkçası :)
  4. Özel IP sağlamıyorsanız Blacklist için önleminiz varmıdır?
  5. TC yasalarına aykırı bir site olduğunda reseller mı hosting mi suspend ediliyor?
  6. Ağır içerikli sunucunuzda bulunan bir demo site varsa yazarsanız memnun olurum,
  7. Dosya barındırma sunucusu değil fakat ufak çaplı dosya paylaşımı tamamen yasakmıdır?
  8. Nameserver adresleriniz nelerdir?

Kusuruma bakmayın ama artık sorun yaşamaktan bıktım. Uygun fiyatlı kaliteli bir reseller arıyorum name server adreslerinizide verirseniz ben kaç site kayıtlı olduğunu incelerim. 1000 üzeri site varsa o server pek bi işime yaramaz.. Opencart kaldıramayan hosting işimi görmez kısaca. Tekliflerinizi bekliyorum. Alımı haziranda yapacağım.

Bana özel mesaj üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5