İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Blogger Keilir Tema » Harika Bir Tema | Bakmaya Değer

kaanapaydn

Unsurpassed Сasual Dating Living Women
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
Merhaba arkadaşlar ben Kaan,
Bugün sizlere, yaklaşık 1 hafta süren, editi ile uğraştığım blogger temasını paylaşacağım.Temayı çok beğendiğimden dolayı, işinize yarayacağını düşündüğüm için editleyip, daha güzel hale getirip, sizlerle paylaşmak istedim.

blogger-keilir-tema-blogger-templates-free.jpg

Temayı çok beğenmesem hiç paylaşmazdım arkadaşlar yanlız sadeliği ve kullanımı bakımından beni etkilediği için sizlerle paylaşıyorum.Temanın birkaç yerini değiştirdim, dilerseniz bunlardan biraz bahsedeyim.

EDİTLENMEMİŞ ESKİ HALİ DEMO

# Neler Değişti ?
  • Tema Türkçeleştirildi.
  • Meta tagları geliştirildi.
  • Temanın arkaplanı, pert denecek şekildeydi, bunun yerine gri, sade ve göz yormayan bir arka plan eklendi.
  • Arama kutusu kapalı renkteydi ve dikkat çekmiyordu.İnternetten birkaç araştırma sonucu, blogger arama kutusu ekledim.Beyaz, daha kaliteli ve dikkat çekici bence.
  • Hemen üst menünün altına 840x90 ve 300x90 boyutlarında, websiteye sabit, iki tane oval kenarlı reklam alanı eklendi.
  • Googleda ne kadar arattıysam instagram profilimizi gösterebilecek herhangi bir widget bulamadım. :/ Bunun için bende codepen adresinden biraz yardım alarak, instagramda biz widgetini oluşturdum. Blogger için instagramda biz widgeti ne tema ile birlikte sahip oluyorsunuz ancak bunu, bu hafta içerisinde blogumda zaten paylaşacağım, takipte kalın !
  • Yine blogzamane adresinde kullanmış olduğum, feedburner abone ol kutusu, temanın footer kısmında yer almaktadır.
  • Sayfalar arası geçişler ok tuşları ile sağlanmaktadır.
  • Admin yorumlarına doğrulanmış hesap filigranı ekledim.

Tema mobil uyumludur.
Blogger adresinize temayı yükledikten sonra Tema » Mobil görünümün altındaki options ikonu » Hayır. Mobil cihazlarda masaüstü temasını göster. kısmını işaretlemeyi unutmayın.

Bi problem olursa buralardayım :): Yorumlardan belirtin...

Nginx

İyinet Üyesi
Reaction score
69
Elinize sağlık gerçekten güzel bir düzenleme olmuş. Mobil uyumlu blogger teması arayan kullanıcıların ihtiyacına karşılık gelecektir.

iyi çalışmalar.

kaanapaydn

Unsurpassed Сasual Dating Living Women
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
@Nginx Ne demek ben teşekkür ederim yorumunuz için ....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5