İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bonuspara.net ?

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben aldım fakat tıklama ücreti çok az ve yurt dışı IPlerin clicklerini saymıyor parayı aldıktan sonra kaldırdım.

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldıysanız kullanın baba ne dert ediyonuz ki bendede para bayağı birikmişti. ben devam etmedim sıkıldım

Z

zeynelkoc

Misafir
40 milyon para aldık yurtdışı ipleri saymaması çok kötü yoksa iyi yani tavsiye ederim

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben buraya üye oldum fakat bana ne mail geldi üyeliğe dair nede başka bişey sebep nedir acaba bi bilgisi yada fikri olan varmı ? tekrar üye olmalımıyım acaba?..

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kullanıyorum daha zararını görmedim para birikiyor sanırım biraz daha biriksin alırım parayı benimde alan arkadaşlarım var hele turkiyeden çok sayıda ziyaretcinz var ise güzel

Ö

Ö T Ü K E N !

Misafir
cscodes' Alıntı:
arkadaşlar ben buraya üye oldum fakat bana ne mail geldi üyeliğe dair nede başka bişey sebep nedir acaba bi bilgisi yada fikri olan varmı ? tekrar üye olmalımıyım acaba?..
mail falan gelmesine gerek yok hesabın anında açılıyor..

birde ben koydum millet tıklıyor kazanç 'sıfır' bu nası iş .. neyse...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya ben bu sistemi analamdım gitti bazı şeyler kafamı karıştırıyor..

IP Tekrarı - Sahte Klik - Geçerli tr diye secenekler var.. ve tıklama oranı cok düşük yani tr ziyaretcim cok oldugu halde cok düşük bu fiyat yani ben 1 hafta denemey düşünmüştüm ve evet kararım kaldırmak olacak yani böyle biraz zor para kazanılır diyorum..

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sizdede hep online satış reklamımı çıkıyor ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi