İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle ŞEREFSİZlere ne zamana kadar tahammül edelim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Maksim

Misafir
Söylenecek çok sözüm var ama ben o sözleri içimden söyledim. Çok küfür ettim. Ben günlerce o sitenin bir tek virgülüne dahi özen gösterirken böyle şerefsizlerin, böyle adi köpeklerin bu şekilde siteleri çalmasına, interneti kirletmesine tahammül edemiyorum artık. Bu benim çalınan ilk sitem değil ama bu kadar da fazla olmamıştı. Bu işi ben şerefle ölçüyorum. İşin mahiyetini bilenler, emeğin karşılığını almak isteyenler, emek verip karşılığını alamayan onlarca webmasterımız var. İşi bilmeyen ama yürütmek isteyen onlarca arkadaşımız var ve BEN (beni tanıyanlar biliyor) elimden geldiğince herkese yardım eden biri olarak, böyle şerefsizce bir hareketi bu bayram gününde kaldıramadım. Kusura bakma dostum, çok küfür ettim. Sen olsan sen de küfür ederdin.

YAPAMAYAN VARSA [email protected] gelsin ben yardım edecem ama bırakın artık şu interneti kirletmeyin. Bir şeyler yapmaya çalışan arkadaşlarımızı, hevesleri olanları kırmayın. Böyle çalacaksanız girmeyin şu piyasaya. Geceli gündüzlü bir siteyi baştan aşağı inşa etmeye kalkıştığında bu serzenişi, bu küfürleri çok iyi anlarsın.

www.burdasin.net ve o şaheser: www.yurdumuz.com

Saygılarımla,
Serkan BEKTAŞ

T

turkgenc

Misafir
Serkan arkadasim, web sitenin tasarimi hakkinda bir patente veya benzeri bir seye sahip degilsen isteyen tabi ki istedigi gibi kullanir. Buna da kimsenin bir sey demeye hakki yoktur bence.

Ama tabi ki o elemanin yaptigi sey ayip yani. Dogru yapmis demiyorum, yanlis anlasilmasin; ama cok da anormal degil.

Yine de uzucu...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
patent olsa ne olurki...oca firmaların yazdıgı scriptler bile piyasada *****lerde dolanıyo...önüne geçmek çok kolay değil ama belki bu şekilde biraz olsun indirgenir...
geçmiş olsun dostum, benimde o....ç.... biri çalmıştı vakti zamanında ama allahtan sığırın biri çıktıda devam ettiremedi

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkgenc' Alıntı:
Serkan arkadasim, web sitenin tasarimi hakkinda bir patente veya benzeri bir seye sahip degilsen isteyen tabi ki istedigi gibi kullanir. Buna da kimsenin bir sey demeye hakki yoktur bence.

Ama tabi ki o elemanin yaptigi sey ayip yani. Dogru yapmis demiyorum, yanlis anlasilmasin; ama cok da anormal degil.

Yine de uzucu...

Bende senin gibi düşünüyorum.. Baya da değiştirmiş ayrıca....

Ben nette etik olmayan herşeye karşıyım... Mesela hitim 20 bin diyen bir admın hitinin nerden geldiğine bakıyorsunuz gamze_ozcelik_download.htm v.b. onlarca sayfa... Sakın yanlı anlaşılmasın arkadşa yatı demiyorum... Ben diyorum ki nette ahlak diye bişi yok denecek kadar az..

F

fenerli

Misafir
VazgectimSenden' Alıntı:
Ben diyorum ki nette ahlak diye bişi yok denecek kadar az..

Evet hemde birçok konuda, tasarım veya scripte ilgili sorunlar karşıdaki kişi ile halledilebilir, ama birisinin başına gelen bir olaydan dolayı o kişinin adına web adresleri alıp birtakım şeyleri buradan insanlara gösterip ziyaretçi sayısını artırıp google adsense gibi sistemlerden sözde para kazanmaya çalışanlar kadar ŞEREFSİZ olunamaz (inşallah ileriki yıllarda bunların akrabalarının resimlerini görmeyiz internette)

Maksim eğer kullandığın biryerlerde de bulunan genel bir tasarım (template) değil ise rica et, zaten içerik olarak diğer sitenin bir kısmı farklı galiba, bence tasarımı ve diğer şeyleride değiştireceğini düşünüyorum.

G

guajira

Misafir
turkgenc' Alıntı:

Adam resmen siteyi yürütmüş yaw, tasarımdan bahsediyorsun.

Her hakkı saklıdır. [Serkan Bektaş]
Her hakkı saklıdır. /Murat AKTAŞ\

Bu bile başlı başına komedi.

Blokların yerlerini değiştirmiş o kadar içeriği bile araklamış şerefsiz herif.

Serkanın sitesi firefoxda normalken bu salağın sitesi şanzumanı dağıtmış vaziyette.

Diğer bir mesele de extreme kodu bile duruyor hit kontrol url si hariç.

Göz var nizam var, script i almış, tasarımdan etkilenmiş diyen kişi ya bu işi bilmiyo, ya da taraf tutuyor demektir.

Bal gibi siteyi tümden indirmiş işte arada utanmış da 1-2 oynama yapmış Ama "güneş balçıkla sıvanmaz".

G

geyik.net

Misafir
arkadaşlar benim çok samimi arkadaşım bütün sitelerimi çaldı. çok samimi arkadaşım yapıyorsa herkes bunu yapar. Şerefsizler çok!!!

T

trlist

Misafir
uraşmaya değmez yarın bugun kapatir bence.. sanirim bu tasarimi herkex.com da gormusdum.... kolay gelsin...

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence de kötü bir durum... Ama internette böyle şeylerin önlenmesi imkansız! Yapabileceğimiz tek şey böyle kınamak. Mp3 ler bile engellenemiyor engellenemez! Bu durumun önüne geçmek için tek yol var o da : EĞİTİM :D

"Hoş ne kadar eğitilsem yine de mp3 indirmeye devam ederim" :p

mahsen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
caldığı ap acık ortada ben de calıyorum ama tasarımı deil bakıyorum adam ne yapmış ona göre sayfalar yapıyorum 4 bazen resimleri de alıyorum bu adam almış da cok almış terbiyesizlik habir kodları deiş /www.koaka.com/remote/roomlist.jsp?csd=burdasin&gameId=5')

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi