İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle Spy Gören Varmı? Ben Görmedim.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 1 haftadır kaldırmaya uğraşıyorum ama olmadı. Her defasında elimden kaçıyor. Denemediğim spy temizleyici kalmadı. Biri yardım etsin Allah rızası için. Format atmak istemiyorum bilgisayara. Ayrıntılara resimden ulaşabilirsiniz. Ayrıca spyın bulaştığı program 4 kb boyutunda csrss.exe aadlı programı kapatamıyorum. çünkü çok öenmliymiş win xp için. Eğer transfer oluyorsa birisi c:\windows\system32\csrss.exe yi buraya upload etsin bi zahmet.

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
123mp3' Alıntı:
Yaklaşık 1 haftadır kaldırmaya uğraşıyorum ama olmadı. Her defasında elimden kaçıyor. Denemediğim spy temizleyici kalmadı. Biri yardım etsin Allah rızası için. Format atmak istemiyorum bilgisayara. Ayrıntılara resimden ulaşabilirsiniz. Ayrıca spyın bulaştığı program 4 kb boyutunda csrss.exe aadlı programı kapatamıyorum. çünkü çok öenmliymiş win xp için. Eğer transfer oluyorsa birisi c:\windows\system32\csrss.exe yi buraya upload etsin bi zahmet.

al bakiyim deepfreeze kullanmanı öneririm

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynısı bende de vardı çok bela bişey o ama çözümü vardır mutlaka ismini ve removal yazarak arat istersen

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Registry Cleaner Kullan böyle şeylerde formata ihtiyac yok zaten Bir kaç Saglam Registry Cleanerla olayı halledersin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi