İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu forumdan nasıl yaparım?

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam herkese
okulumla ilgili bir site yapıyorum.bu forumu bir çok sitede gördüm.bu veya buna yakın (kullanışlı -güzel) bir forumu nerden bulurum?bu forumun sitesine girince you are banned vs yazıyor.artı bir problemim daha var ben php bilmiyorum-hazır script bulsam bile uygulamam zor.forum açmamın -konular vs olan- imkanı var mı?

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ingilizce varsa forumu kurman hiç zor değil. php bilgisi gerektirmiyor. Birkaç alanı dolduruyorsun gerisigeliyor :)
Hostingi hangişirketten alıyorsun? Kimi hosting şirketleri forumu zaten otomatik olarak oluşturmaktalar (istemen halinde!). Bu durumda sadece forumu oluşturmak istediğin klasör adını veriyorsun forum oluşturuluyor. Daha sonra admin olarakgirip kategori vs. bilgileri yine hazır formlar vasısatı ile oluşturuyorsun.
Yine de "yapamam galiba" gibi bir düşüncen olursa istersen ben senin adına kuruluşu hallederim :)

S

sakanet

Misafir
Ayhan kardes, sitene baktim, cok guzel yapmissin. Sitendeki "Üye Girişi"
olayinin aynisini yapmak istiyorum fakat PHP veya ASP dillerini hic bilmiyorum, acaba bildigin, kolayca ozellestirebilecegim ve bedava bir script biliyormusun.
Hosting olarak www.powweb.com kullaniyorum, ve PHP kullanmama izin veriyor server`lari.
Yardimci olabilirsen cok sevinirim.
Tesekkerler
Selim Sakaoglu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi