İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu hile sayılırmı?

batak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.*** bu sitede google reklamını koymuş ve aynı renkte altına içeriğe link vermiş.Bu hile sayılırmı eğer hile değilse bende yapıcam böyle birşeyi cevap belkiyorum :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bağlantı birimi için kullanılıyor bu şekilde. İçerik reklamı için olmaz.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
aslında etik olarak hile, ama herkes böyle kullanabiliyor, bağlantı birimi kurallarını iyi okumak gerekir.

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır hile ile ilgisi yok. Google içerik için reklamları siteniz menülerinin üzerinde kullanamazsınız diye bir şey demiyor. O yüzden serbest. Ve google kısaca diyor ki....

Google optimizasyon haberlerinin içerisinde, ne kadar güzel bir yerleşim yaparsanız, kazancınız o kadar artar...

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi hile desen koymazsın hile değildir belki bu adam parayı hamuduyla götürür. Bir müddet sonra Google'dan bi mail alır:
Reklamverenler için tehlike oluşturuyosunuz denilir ve banlanır bu arkadaş.

Hile değil bu ama sen yine de [email protected] 'a bi mail at deriz. Eğer hile ise Google Türkiye bu yerleşim yanlıştır deyip, tabi bu yanlış diye sana söylemez direk banlar. Hile değilse de bir müddet sonra reklamverenler için tehlike oluşturuyosunuz der banlar.

Yani bu sorunun cevabı ban olacak

batak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam cevaplarını için teşekkürler son olarak ben bu verdiğim siteyi karalamak için başlık açmadım sadece örnek gösterdim.
Teşekkürler

BlackCode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Navigasyon menüleri etrafına belirli bir boşluk olmadan yerleştirilen bağlantı birimleri bir kaç ay önce yasaklandı.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu olmamış arkadaşım kalıcı olmak gibi bir niyetin varsa böyle kullanma en azindan araya bir hr tagi koyman gerekir ayri oldugunu belirtmen lazim

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani kısaca; uzun ömürlü olmak istiyosan,

zaten kendi kafana yatmamış olayı adsense 'te yapmayacaksın.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence yapma ben bunu normal reklam için yaptım uyarı aldım. yanıltıcı reklam yerleşimine girebilir bu.

satking

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sitede iki adet adlinks kullanılmış bu yasak değil mi?

http://www.*** bu sitede google reklamını koymuş ve aynı renkte altına içeriğe link vermiş.Bu hile sayılırmı eğer hile değilse bende yapıcam böyle birşeyi cevap belkiyorum :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site sahibinin özel isteğiyle link kaldırılmıştır. Hile olduğu konusunda tam bir karar da olmadığına göre üyenin isteğini haklı buluyor , linki kaldırıyorum.

batak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hile değil anlaşıldı konuyu uzatmaya gerek yok bence :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5