İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu nasıl bir google desteği bizede söyle iyinet :D

maxcilopez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb arkadaşlar yaklaşık 15 dk önce bir konu hakkında bilgi edinmek için bu sitede php katagorisine konu açtım

sonra tekrardan konumum üzerinde googlede araştırma yaparken
açtığım konuyu googlede gördüm
şok oldum

15 dk içinde google açtığım konuyu indexlemiş :D

iyinettin bu indexletme sırrı ney acaba ?

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet'in googlede tanıdıkları varmış : )

sitemap vs varsa normaldir çok eski site çünkü.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Haberim bile yok, arkamdan kaynatmayın bakalım

Kaiser_Dealxa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok çok iyi bir başarı , diğer Türk wm forumlarında bir konu en erken 1 günde indexlenirken iyinet in bu başarısı takdir edilir.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
benimde 2 k backlinkim felan var konu açsam portalıma 10 ile 15 dk arası indexleniyor ne güzel çok mutlu oluyorum :D

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
benim tezim ; açdığın konunun normal kişiler tarafından okunması, o sayfaya giriş çıkış olmasıdır.Googlede bu giriş çıkışları gördükçe değerli bilgidir diye önemsiyor.Olabilirmi sizce ?
Konuyu Toplam 6 Üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sitede bot varsa ve kullanıcılarında dikkatini çekmişse o konuya yönelince botlarda arkalarından gidiyo

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Garipsenecek ne varki.Ben bloguma yazı yazıyorum yazıyı gönderdikten 1 dakika sonra yazımı googleda aratıyorum bakıyorum yazım indexlenmiş.Google analytics, adsense ve blogspot olduğu için oluyor galiba benimkisi..PR 1: http://geccetr.blogspot.com

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google konusunda bişey dikkatimi çekiyor haklarında kötü haber olursa o site geriliyor, iyi haber iyi bilgiler olunca o siteyi tutuyor ve açılan konular ön sıralamalara geliyor, sonra bir spam sitesini ihbar edince ertesi gün bakıyorum ve o site sanbox oluyor bunu tam anlıyamadım. Yinede forumda google için eleştiri agır olursa bu agır yazıları forum'dan imha etmek iyi olur forum için tabii ki bu benim acemi fikrim:)

pckopath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet tracker a sitesini ekleyenler forum.iyinet.com a link vermiş oluyor ki bu sitelerden çoğu kaliteli siteler bence gayet normal

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Google konusunda bişey dikkatimi çekiyor haklarında kötü haber olursa o site geriliyor, iyi haber iyi bilgiler olunca o siteyi tutuyor ve açılan konular ön sıralamalara geliyor, sonra bir spam sitesini ihbar edince ertesi gün bakıyorum ve o site sanbox oluyor bunu tam anlıyamadım. Yinede forumda google için eleştiri agır olursa bu agır yazıları forum'dan imha etmek iyi olur forum için tabii ki bu benim acemi fikrim:)

Google botları o kadar akıllımı ya :)

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu google bot kaç para yahh :p merak ediorum cidden bu kadar şeyi yapan bi botun olsa sırtım yere gelmez sanırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5