İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu ne demek şimdi :S

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba xxx Bey,

AdSense hesabınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamadığınızı ve hesabınızın genel performansından memnun olduğunuzu umuyorum. Sizi AdSense gelirlerinizi artıracak bir fırsattan haberdar etmek istiyoruz.

https://adwords.google.com/support/bin/answer.py?answer=6119&topic=82 adresinden ulaşabileceğiniz içerik ağımızla ilgili AdWords Yardım Merkezi sayfamızı güncellemeyi ve daha görünür kılmak için Adwords hesap sayfalarından bu sayfaya link vermeyi planlamaktayız.

Bir başka deyişle, reklamverenlerimizin içerik ağımızın kalitesi hakkında daha iyi fikir sahibi olmalarını sağlamak ve ağımızdaki sitelerin reklam potansiyelini ortaya çıkarmak amacıyla sektörel bazda kaliteli web sitelerini listeleyeceğiz.

Böylece reklamverenlerin site hedefli reklam harcamalarını artırmalarını ve bu listede yer alan web sitelerinin bu gelir artışından faydalanmalarını beklemekteyiz.

İçerik ağımızdaki sitelere örnek olarak kısıtlı sayıda siteyi göstereceğimizden, size xxx.com sitenizin bu listede yer alma teklifini ve fırsatını sunmaktan memnuniyet duyarız. Bu listede yer almanız durumunda, sitenizin URL'si, logosu ve sitenizde mevcut reklam biçimlerinin neler olduğu (metin, resim, video) yayınlanacaktır

Bu e-postayı yanıtlayarak sitenizin AdWords Yardım Merkezi sayfalarında görünür olması ile ilgili teklifimiz hakkındaki kararınızı bize bildirmenizi rica ederiz.

arkadaşlar bunun ne demek olduğu hakkında bilgisi olan varmı

ben hiç bir şey anlamadım bir arkadaşıma gelmiş burada sormamı istedi

nedir bu sizce gerçekmi? yoksa fake mi

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şimdi banada geldi.

gönderenin emaili [email protected] şeklinde doğru olabilir.

adım ve site ismide doğru ve adsenseye üye olduğum mail e geldi.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anladığım kadarıyla adwords site hedefli reklam verme seçeneği sunacak. Kaliteli sitelerin logolarını ve adreslerini adwordsçülere sunup, isteyen bu sitelerde reklam yayınlamayacak.

Sanırım bu işten bizim gibi küçük çapta siteleri olanlar zarar görecek:(

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu yeni bir uygulamamı yoksa daha öncede varmıydı

ben ilk defa görüyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5