İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu site sedo da satılır mı

T

Turkyurdu.org

Misafir
Ebeveynlerinden bir tanesi turk olanlar icin nostaljik bir domain olabilir sanirim.
Ama diger turlu umitlenmemeni tavsiye ederim.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne demek

ne demek istedin anlamadım, ama siber kelimesi ingilizcede cyber olarak yazılsa da bir çok dil de ciber olarak geçer, bunu mu kasteddin ?

T

Turkyurdu.org

Misafir
bir cok dil ?
urduca? ugandaca?
Almanca,Fransizca ve Ispanyolca gelir ingilizceden sonra. ciber hmm babelfish yaniliyor olamaz. cibercity , mysohbet gibi bir domain geliyor bana..

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
neyse, gogle da aratınca birçok ciber li site var, beklicez görcez, olmadı olan benim 10 milyona olur:)

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu arada iyice araştırdım, italyanca,ispanyolca ve portekizce de cyber ciber olarak yazılıyor

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten sedo'da hit + pr ye bakanlar çoğunlukta.. bir de sitenin backlink var mı fln.. eğer site hit alıyorsa direk satılır, çok kişi sattı forumda..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5