İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu sitenin özelliği ne?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bu siteyi duyanlar vardır heralde.Reklam gibi olmasın site adresi somurgen . com

Bakıyorum uzun zamandır adsense yayınlıyor(şuan reklamstorede kullanmaya başlamış) ama içerik tamamen marez.Ayrıca sitedeki tüm reklamlar rusça.Keywordde kasmışlar heralde (emin değilim)

Bu siteyi adsense farkedemiyormu? Görüşlerinizi bekliyorum..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
O kardar rahatsız olduysan "Google Reklamları" yazan yerden şikayet edebilirsin.
"Kedi uzanamıyacağı ciğere de mundar dermiş" öyle bi konu oldu, başkalarını aşağı çekmek seni yukarı itmez

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Beni yukarı itmez ama haksız yere yukarıda duranı aşağı indirip adaleti sağlamaya yardımcı olur ;)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beni yukarı itmez ama haksız yere yukarıda duranı aşağı indirip adaleti sağlamaya yardımcı olur ;)

aynı mantıkla seni kıskanan ama senin kadar başarılı olamayan insanlarında seni geçersiz kliklenme yada senin tabirinle "aşağı çekmesi" seni ne kadar rahatsız eder ?
daha 3 gün öncesine kadar kendine ait bir domainin yoktu ve domain sorularını kimler cevapladı unutuyorsun.
kaldıki o site uzun zamandır orda. bence emeklerine azcık daha saygılı olmalısın insanların.

Kısaca "cin olmadan adam çarpmak yanlış bir yoldur"

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O kardar rahatsız olduysan "Google Reklamları" yazan yerden şikayet edebilirsin.
"Kedi uzanamıyacağı ciğere de mundar dermiş" öyle bi konu oldu, başkalarını aşağı çekmek seni yukarı itmez

Millet namusuyla yapıyo ama o kural dışı. Yaran var herhale :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Millet namusuyla yapıyo ama o kural dışı. Yaran var herhale :)

Kural dışı yaptığına gözünle şahit oldun herhalde ?

bu güne kadar yapıyormuş da bu arkadaşımız şimdi mi şikayet etmeyi aklına getirmiş yada şimdimi yazma geregi duymuş ?

DeepNot: site ile alakam yok ve kişileride tanımam. ama ortada ciddi bir emek olduğu kesin en azından emege saygı duymasını bilmek gerekir.

yarası olan kaşınabilir

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilemiyorum gidipte w.rez olan sitede adsense yayaınlayanı koruyandı yeni gördüm

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu bir savunma degil sadece arkadaşın yanlış saptamasına tepki
bak cümleleri okuyalım birlikte

Bakıyorum uzun zamandır adsense yayınlıyor(şuan reklamstorede kullanmaya başlamış) ama içerik tamamen marez.
-- e be adam bu güne kadar biliyordun da neden müdahale etmedin ? yada biliyordunda bu güne kadar niye şimdi yazma geregi duydun ? ve daha önemlisi neden hala burdasında gerekli gördügün şeyi neden yapmadın ( şikayet gibi ) , bu güne kadar göz yummuşsun demetir bu Demezlermi adama ?

Ayrıca sitedeki tüm reklamlar rusça.Keywordde kasmışlar heralde (emin değilim)

yukardaki cümle yeterince gariplik dolu. kasmışlar heralde ? ( yani ? kasmışlarmı kasmamışlarmı ? ) emin degilim ( emin degilsen neden çamur atıyorsun ? )

işte tepkilerim buna

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyword önemli değil önemli olan bu sitenin ware.z içerik ile birlikte adsense yayınlaması. Ne kasarsa kassın ilgilenmem.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
My_X ben uzun süredir ads kullanıyorum, senin göremeyeceğin rakamlarıda gördüm ve hiç banlanmadım."Bu ülke herkes kendi işine bakarsa kalkınır" anlayana.Kaşıntıyada gerek yok

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu tür konular hep aynı şekilde bitiyor. Konu açılıp ilk mesaj yazıldıktan sonra karşıt 2 görüş çıkıyor ve olayı başka konulara çeviriyorlar.

O yüzden, birbirinizle atışmadan konuşmanızı istiyorum. Sonunda konu kilitlemek zorunda kalmayalım.

My_X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi o zaman bunun usulsüzlükten farkı ne o zaman sen adsense'i bir devlet gibi düşün ya da google'ı bunun kurallarına uymadan para kazanıyorsun. Yani gidip illegal yoldan uyuşturucudan, kaçakçılıktan para kazanıldığı gibi. Onu geçtim etik değil.

Tuyra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birileri binlerce yazılım firmasının emeğini hiçe sayan, haksız kazanç sağlayan bir sitenin "emeğini" korumaya mı çalışıyor ?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buraya bu kadar yazı yazacağınıza o firmayı yada siteyi şikayet etmek daha kolay degilmi ?

+ başta belirttim kimseyi korumadım yapılan yanlış tespite tepki verdim o kadar.

bu şuna benziyor:
% kaçınız lisanslı XP yada lsianslı bilgisayar programı kullanıyor ? (çok az) e ordakiler kod yazan ve hak bekleyen kişiler degilmi sizce ?

bence naılncı keseri gibi bakmamak lazım bu tür şeylere.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
buraya bu kadar yazı yazacağınıza o firmayı yada siteyi şikayet etmek daha kolay degilmi ?

+ başta belirttim kimseyi korumadım yapılan yanlış tespite tepki verdim o kadar.

bu şuna benziyor:
% kaçınız lisanslı XP yada lsianslı bilgisayar programı kullanıyor ? (çok az) e ordakiler kod yazan ve hak bekleyen kişiler degilmi sizce ?

bence naılncı keseri gibi bakmamak lazım bu tür şeylere.

Lisansız yazılım kullanınca emek hırsızlığı olmuyor çünkü kendileride kullanıyor.Yukarda dediğim gibi kedi uzanamadığı ciğ....

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Zaten söylenecekler söylenmiş.Bırakın kullansınlar kim kullanmıyoki ayağına yatılmış.Sanki -Aslan kaçmış müdürüm. -Çaktırma gibi.Çaktırmayın bende yapıyorum der gibi.Ayrıca ben o siteyi aylar önce şikayet etmiştim zaten.Ama adsense incelememiş heralde..

İyi o zaman birbirimizi soymaya devam.Bakalım soyulma sırası bize gelince ne yapıcaz..

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Fikrimi açıklayayım bu ülkede ne kadar fikir açıklamak yasak olsada..

Bencede gökhan doğru yapıyor. Şimdi kimse kimseyi kandırmasın bir kere marez içerik yasak olduğunu herkez biliyor ikincisi keywords yasak bir işlem..

İyi gitsin birisi sikayet etsin.adam banlansın, tekrar baştan bir daha açsın birdaha banlansın, bu sadece adam + google + ve sikayetci arasında gecen 3 lü bir olay olsun bunu kimse bilmesin

ama bence böyle yapılarak işlem biraz insanı utandırır, yoksa ülkede birisi sapık olarak cıksın ortaya yakalansın atılsın içeriye , geri cıksın sapıklık yapsın ama biz bu adamı tanımayalım aynı olay cıkartacaksinki şu kişi diye bileceğiz..

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi whois den baktım.Site dreamhost 'un serverlarında barınıyor.Dreamhost marez içerikli sitelere izin vermiyor.Yani şikayet edilse siteyi bile kapatırlar.Ama bırakın naparlarsa yapsınlar o google nin işi :)

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu site marezdir... Bu siteyi savunanlara hitaben: Sanki marez yayınlamayanların aklı yok ta adsense'li sitelerinde marez link yayınlamıyo.

Kısaca "cin olmadan adam çarpmak yanlış bir yoldur" dimi önce cin olun sonra marez sitede adsense yayınlayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5