İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu sorun ne ola bilir?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam bugun istatistiklerime baktim googleden gelen hic yok. Googleye baktim site:delikanlim.de bu sekilde bilgiler cikti ama arama yerinde delikanlim yazinca sayfam cikmiyor nedne böyle oldu bilen varmi?

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istatistiklerinde sorun vardır 2.800 sayfan indexli.. Az gelmiş olabilir ama hiç gelmemesine ihtimal vermiyorum..

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden banlanimki sebeb yokki? indexli var ama arama yapinca sitenin adresi yok. delikanlim yaziyorum delikanlim.de ayit hic bilgiler yok...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sandbox diyeceğim ama gerçektende hiç çıkmıyor yani ne sonda ne başta çok ilginç bir durum.. yarını bekle bakalım..

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webservis istatistiklerine baktim ayin 11 inden beri öylemis cok ilginc geldi bana hadi hayirlisi bakalim neler olcak belkide yeniden indexlencek? Beklemekden baska care yok...

D

devrimergin

Misafir
Google yeniden yapılandırmayamı gidiyor nedir?
Sitelerimin indexlenen sayfa sayılarında bariz bir düşüş var :(

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
düşüyoruz tutun beni falan dicem zamanında kırdsıysan fındugu delikanlım sımdı toplarsın yapragı delikanlım aman ayanı kaydırmasın gogıl :D

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu iste biseyler var hadi hayirli demeki bu sanalda hile yapsanda yapmasanda basina isler geliyormus. Hile yada sorun yasamiyalim diye can atiyoruz ama basimiza gelene bak ya ve nedense butun kötulukler ust uste geliyor ya. Önce muyap dan uyari aldik 2 sene sitemi göremedi nedense gecen ay gördu simdi diyceksinizki görememis görmekden kolay ne var googlede sarki dinle yap sitem cikiyor demeki birleri muyap söylemiski uyari yollamis. Ooo getti simdide google de indexler var ama site adresleri veya arama yeri yok anlamadim getti hadi hayirlisi diyelim allah buyuktur diyelim ve bekleyip yolumuza devam edelim....
Hakkimda ne düsünuyorsaniz allah size bin kat versin....

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Thank you for writing to Google. We'd like to assist you, but we only
respond to messages submitted through our online contact form. Please
visit http://www.google.com/support/ to submit your message, and we'll get
back to you soon. We apologize for any inconvenience, and we look forward
to hearing from you.

Regards,
The Google Team

Not: google email yolladim bana böyle cevap geldi ne diyor ve ne yapmaliyim? ingilizcesi olan varsa bizahmet ne yazcami yazsin..

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu sorumu oraya nasil yazcam orasi yardim yeri ve benim aradigim seyler bulamadim almanca baktim yok tam bilen varmi nerde oldunu? Googlede index lerim duruyor ama arama yapinca hic bir kelime bulamiyor. Banlanmismiyim degilmiyim onuda bilmiyorum.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Sandbox diye arat lütfen. Google tarafından hile yapan site sıfatına girmek.Birden aşırı link almak, hileli sayfalar yapmak..

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne hilesi ya adini duyunca bile uyuz oluyorum öyle bisey yapmadim yapmakda istemiyorum. Bu iste bir terslik var bide birden asiri link almak nedemek?

Kingdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı olay benimde başıma geldi, meta keywords, sitenin içeriği ve kodları değiştir, googlebot'un hergün uğradığı 1-2 siteye text reklam ver, tekrar indexlenirsin büyük olasılık (banlanmadıysan tabi). Arkadaşlarında dediği gibi sand box'a düşmüşsün sanırım indexlensen bile eskisi gibi olmaz, aramalarda çok gerilerde çıkarsın.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasil icerigi degistirim yani baska sayfami yapayim? Bide kodlari degistir diyon ayrica googlebot nereye ugradini nerden bilcen? Banlanmadim cunku indexlerim duruyor bukadar dediklerini yapcama google bir guzelce email yazcam ingilizce siteye girip baksinlar ve sandbox cikarsinlar desem daha mantikli degilmi.Seninki nekadar surdu duzelmesi icin ayrica gerilerden gelip yine yukariya cikmiyormusun zamanla?

Kingdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence boşuna zahmet edip mail yazma, özellikle sitene gelip bakcaklarını sil kafandan öyle bişey kesinlikle olmaz, umursamazlar bile. Sitene gelip bakıcak olan googlebottur başkasını bekleme, onun gelmeside sana bağlı. Sitenin içeriğini değiştirdende kastım, içeriğine göre yeni birşeyler ekle, linklerin isimlerini değiştir, mutlaka googlebot'un hergün indexlediği bir siteyede linkini ver. Benim sitemin tekrar indexlenmesi 2 hafta sürdü, faydası olmadı diyebilirim 1. sayfada çıktığım kelimede şimdi 30 kusuruncu sayfada çıkıyorum. Sand boxtanda ne zaman çıkarsın soruna gelince; ne kadar çok yenilik içerik eklersen o kadar çabuk çıkarsın. Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi