İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Yasak Değil mi?

M

maxxlist

Misafir
gecce.org forumun üyelerine 2-3 günde bir özel mesaj atıyor... işte genelde aşağıdaki ya da benzeri mesajı özel mesaj olarak atıyor;

------------------------------
Degerli Arkadaşlarım,

gecce.org un ve forumun gelişmesi için maddi desteğe ihtiyacımız var dolayısıyla sizden ricam lütfen aşağıdaki linke tıklayın ve açılan sayfadaki mor renkli bolumdeki text linklerinden birine tıklayın.

http://www.voipz.info/forex/

(bu linkteki reklamlardan birine tıklamanız yeterlidir)

İlginiz ve desteğinize tşk ederim.

sevgiler

not : bu mesajı hepinize yolluyorum reklamlara gunluk olarak tıklayan uyelerimiz lutfen dikkate almasın.

-------------------------------------

ne yani bu yasak değil mi?
yasak değilse bizde yapalım forex le paranın dibine vuralım...

M

maxxlist

Misafir
saol bilgi için...
oh adamlar nasıl kazanıyordur..
biz günde 3-4 $ kazanalım diye canımız çıkıyor...

canı sıkılan ip değiştirip bol bol tıklamayı seven arkadaşlar varsa.. bu adamlara desteğinizi bekliyorum:D

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 sayfa al copy-paste et üstüne reklam koy, birde herkese e-posta çek, oh ne ala ;)
Kelebekler kadar ömrü kısa bir arkadaşımız..

D

dilberler.com

Misafir
adam zaten uyanık görmüyonmu bide foruma blok koymuşlar üye almıyolar çok ilginç bide üyelere tıklattırıyo Daha ne olsun:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi