İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bugün hangi sitelere girdiniz ?

C

constantine

Misafir
Arkadaşlar meraktan olsa gerek veya sörften olsa gerek her birimiz bir sürü siteye gireriz. Kim kimin sitesine giriyor ve ne yorum yapıyor. Bunu buradan birbirimize belirtebiliriz. Ben ilk siteyle başlıyorum. Hem sitelerin reklamı olur hemde site sahiplerine eleştirilerimizi ve yorumlarımızı sunmuş oluruz.

Bugün Girdiğim İlgimi çeken siteler:

http://www.realist.gen.tr : Googlede ne aratsan realiste giriyor ve acaip bir ziyaretçi trafiği var. Yani adamlar aşmış bazı şeyleri gibime geliyor.

http://www.iyinet.com : Yıllardır var ve düzenli bir şekilde yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ben eskiden genelde döviz kurları ve futbol puan durumuna bakmak için girerdim ( umarım yanlış hatırlamıyorumdur )

http://www.besturk.net : Kısa zamanda büyük atak yaparak rakiplerine korku salan bir link sitesi. Kodlaır baaşrıyla yazılmış ve googleden yüksek hit alıyor. İnşallah aynı yolda devam eder ve birden parlayıp sönen sitelere benzemez.

Şimdilik benden 3 tane. Lütfen bu bölümde sadece sitelerden bahsedelim. geyik bölümüne çevirmeyelim.

C

constantine

Misafir
Vallaha amacı site tanıtımı kaliteli siteler vs. vs. olabilir. New Web Sites bölümünde yeni siteler tanıtılıyor. Bu topictede birşeyleri paylaşabiliriz. Kategori uygun değilse başka bir kategoriye taşınabilir. Serbest kürsü gibi mesela.

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu topiği genel konulr bölümüne alsak daha iyi olur gibime geldi :)

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
constantine' Alıntı:
Vallaha amacı site tanıtımı kaliteli siteler vs. vs. olabilir.

constantine saydığın sitelerin neresi kaliteli ???

milletin yaptığı sayfaları yazdıkları keywordları sömürmekten başka bi işe yaramayan ve uyanık geçinen siteleri yazmışsın

M

mavidusler

Misafir
ekşisözlük
guugıl
iyinet (sadece forumları)
phpkolik

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolasın Ovetto. Wala her gün 50-100 sayfa eklemem gerkir galiba benim buraya :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende sürekli sitemin istatistiklerine bakıyorum. Sn. Google sitemi bugünde indexlemedimi acaba diye bakmak için. Bide bende tetal com a girdim şimdi :)

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
besturk realist zirve100 iyinet (forum.iyinet.com saymıyorum :)) gibi sayfalar çok hit alıyor aman ben 1 kere girmişim ve tekrar ziyaret etmedim. iyinet foruma takıldığım için arada sırada iyinet.com anasayfasına bakıyorum... Sanırım 'tecrübeli' internet kullanıcıları besturk ve realist gibi siteleri banner gibi gereksiz görür çünkü ilgisiz bence.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her zaman oldugu gibi kendi sitelerim :)
sonra google, tekrar google bi daha google :)
itiraf.com ve son olarak ta forum.iyinet.com (hala burdayim)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5