İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bunu flashda nasıl yapabiliriz!

A

Anonymous

Misafir
korkarım o animasyonu flash ta yapmanın sayfalarca script ve profesyonellik gerektirdiğini anlayamadın... bence bu aşamadayken hiç kafanı yorma derim sana... yapabilen birinin de bu forumlarda dolaşacağını hiiiiiiiç sanmıyorum... :)

A

Anonymous

Misafir
USTELİK 529 KB LIK TEK SAYFAYI TURKİYE GİBİ Bİ ORTAMDA YAYINLAYAN SENİN GİBİ 19 YAŞINDA SALAK Bİ ÇOCUKTAN DA BU KADAR SAYGISIZ VE SEVİYESİZLİK BEKLENİR ZATEN !

A

Anonymous

Misafir
daha fazla cevap vermeyeceğim sana son bu. 529 Kb lik bir sayfa dediğin bir site sol alt tarafa doğru mouse unu götürürsen sitenin alt menülerini görebilirsin. Ayrica o alt menülerde de yine flash örneklerini ve çalışmalarimi gorebilirsin. Turkiye gibi bir yerde demenle kastini anlamadim ya da sen bunu kişisel bir sayfa olduğunu anlamadın.

Sonuç olarak bu sitenin boyutunda hiçbir anormallik görmüyorum ben hatta az bile oldu...

Ben kendimi nerede harcıyorum anlamadım. Şu an da türkiyenin seçkin reklam ajanslarindan birinde designer/flash developer olarak çalışıyorum..

Sana hayatının geri kalanında başarılar. Bir daha ki sefere daha dikkatle inceleme yapmanı bekliyorum...

A

Anonymous

Misafir
Turkiye gibi bir yerde demenle kastini anlamadim ya da sen bunu kişisel bir sayfa olduğunu anlamadın.
------------------

renegade
Sanırım Türkiyede değilsin yada Paran bol adsl gibi bi bağlantın var...
Dial-Up bağlantısı olnaların Net hızı ne kadar sanıyorsun ???

Sonuç olarak bu sitenin boyutunda hiçbir anormallik görmüyorum ben hatta az bile oldu...
----------------------

Tek cewap :
Oy maaşallahhh

Şu an da türkiyenin seçkin reklam ajanslarindan birinde designer/flash developer olarak çalışıyorum..
--------------------------
Flashkit.Com daki Fla ları bende editleyebiliyorum benide alırlarmı sizin şirkete :p

A

Anonymous

Misafir
hmm gusel gusel elestri yapmissin saol. Sayfaya dikkat edersen her bolumde farkli bir loop un caldigini fark edersin. Bunlarinda sitenin kb ini ne kadar etkileyebilecegini de fark etmissindir.

Ayrica evet benim baglantim iyi ve ben kimseye gelin siteme girin demedim. Ister ugrayin ister ugramayin. Kisisel bir site ve asla bir sinir koymuyorum kendime boyle bir sitede.

En son elestrinede soyle cevap vereyim. hayir aramiyorlar, ben burada gayet duzgun ir soru soruyorum ve karsima ne yapabildigini bile goremedigimiz insanlar cevap veriyor. Benim sitemde flashkitden alinmis ve editlenmis ve gordun ki konusuyorsun.

Ben flash 3 den beri flash kullaniyorum. Flashda insanlarin yaptiklari seyleri kullanmak benim tarzim degil. Sitemdeki oyunlari calismlarimi izle istersen ve tasarima bak tek bir esini gorebilecekmisin...

Sana da hayatinda basarilar hep boyle kal....

CoRpSeKinG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi ne geyiği yapıyonus adamın sordugu yer flash bile değil bi kerem :) orası director ile hazırlanmıs yani sayfalarca action değil lingo yazılmış neyse böyle fani şeylerle uğraşmayın.takılın.kolay gele...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5