İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çalışan Sorunsuz Adneed Scripti ve Kurulumu

lolembi

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere ücretsiz dağıtılan adneed scriptinde sorun olduğu için çalışmıyordu , biz adneed script lisansını satın alarak bütün sorunları düzelttik ve siz müşterilerimize satışını sunuyoruz.

Bu scripti diğer ücretsiz scriptle karıştırmayınız , diğer adneed scripti ücretsiz satılır ve çok hatası vardır , üstelik çalışmıyor . Ama bu script üzerinde uzman arkadaşlarla tekrardan kodladık ve üyeler arası mesajlaşma , sayım oranlarında gerçek sayım oranları gibi bir çok özellik eklenmiştir.

Günümüz reklam şirketlerinin web sitesinden pek bir eksiği yok, pek bir fazlasıda yok. Olması gerektiği gibi. Güçlü sayım oranları. Bu sayede her kullanıcılar hemde siz daha çok kazanacaksınız. Hepinize kolay gelsin.

Özellikler
1. Yönetim paneli
2. Çoklu üyelik sistemi (Yayıncı, reklamveren, editör ve yönetici)
3. Destek paneli Reklam Yönetim Scripti
4. Ödeme bildirimi (yönetici onaylı)
5. Sayfa sistemi (Hakkımızda, duyurular, sıkça sorulan sorular, kullanım şartları)
6. İletişim formu (yönetim panelinden görüntülenebilen)
7. Destek (ticket) sistemi
8. Reklam gösterim raporlama, kazanç görüntüleme
9. Reklam ücreti belirleme, reklam türü düzenleme (aktif/deaktif)
10. Yönetici e-mail bilgilendirme
11. IP ve reklamlar için havuz sistemi
12. Üyelik sistemini açıp kapatma özelliği
13. Reklam kategori sistemi
14. Banka hesabı ayarları Reklam Yönetim Scripti
15. Yöneticiyi yönlendiren uyarılar paneli
16. Üyeler arası MESAJLAŞMA Sistemi

Script ücreti : 850 TL'dir. (Kdv herşey dail)

Hiç birşey istemiyorum bütün kurulumu herşeyi kendim yaparım ben sadece scripti istiyorum diyorsanız sadece: 500 TL

ÜSTELİK 2 YILLIK ALAN ADI VE 3 AYLIK VPS SUNUCU BİZDEN HEDİYE

*Tüm kurulum bizden! (Ücretsiz)

*Her Sayfaya Canlı destek uygulama eklentisi (10 TL)

*İsminize özel banner/logo yapımı. (Ücretsiz)

*Özel favicon tasarımı (Ücretsiz)

*Online anlık ziyaretçi sayacı (Masaüstü bildirimli) (Ücretsiz)

*Seo Yapılandırması (Googlede En üstte Çıkmak ALEXA Alt yapısı ile) (200 TL)

tolgakader

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır yapımcısı arkadaşım ve bu script ücretsiz satılıyo , burda arkadaş para ile satmaya çalışmış. acilen kaldırılmasını istiyorum , yoksa yasal işlem başlatıcaz.

Scriptin yapimcisi siz misiniz? Illegal paylasim olduguna nerden vardiniz?

https://www.google.com.tr/#output=s...80,d.Yms&fp=b8296490b2a806eb&biw=1600&bih=774

Hayır yapımcısı arkadaşım ve bu script ücretsiz satılıyo , burda arkadaş para ile satmaya çalışmış. acilen kaldırılmasını istiyorum , yoksa yasal işlem başlatıcaz.

Filmizleme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Yasal işlem başlatılabilmesi için scriptin tüm patent haklarının elinizde olması gerekli. Öyle yazıldığı gibi kolay değil bu işler. Script ücretsiz paylaşılıyor fakat kurulumu oldukça zor. Bu yüzden kurulumuna yardımcı olan bi çok insan var web'te. Buna fuub *** ve diğer forumlarda dahil.

http:net/ucretsiz-scriptler/837299-adneed-reklam-scripti-ucretsiz-adpreregalreklam.html

Bu konuda konuyu açan yani scripti kodlayan arkadaşın bilgisi dahilinde bile ücretle yardım edenler var. Siz neyin davasındasınız?

Moderatör tarafında düzenlendi:

worldad

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

İyi günler,
Bende uzun süredir AdNeed scriptinin yapımcısına ulaşmaya çalışıyordum. Ulaşabileceğim bir numara veya e-posta adresi var mı? eğer var ise;
[email protected]
adresinden bana iletebilirsiniz. Çok lazım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5