İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çarkıfelekten aranan oldumu hiç ?

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
eşimi aramışlarda yetişememiş telefona 757 67 78 çarkıfelek numarasımı bilen var mı ? umudumuz yarışmalara kaldı :D

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
10 dakika önce annem katıl şuna diye baskı yapıyodu foruma girdim çarkıfelek yazıyor :D
ben mehmet aliyi sevmiyorum acuna başvuru yaptık ama ses seda yok :D

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben tvdeki şuan hiçbir yarışmayı sevmediğim için hiçbirine başvurmuyorum. Kim 500 milyar ister falan tekrar başlasada başvursam :D

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
p.m at adresine ver yellowmoon çekini yollayım süründürme kendini:p

ahmet çakar git sen:D

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beni aradılar aksam uzeri. Bende yetisemedim daha dogrusu cok kısa calıyor ve kapatıyorlar

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben mesaj baslıgına dikkat etmistim Detayını yanlıs anlamısım carkı felekten aranan oldumu hic yazınca : ) Evet aynı numara ben tekrar aradım fakat arama yapılamıyor o numaraya.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
arkadaslar bu carkıfelek değil sanırım bizim işciyide aramıslar sımdı yetısememıs :) ben basvurmadım dıyor

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
geçen bizi bu tarz bi numaradan arayıp mutfak robotu satmak için çay içmeye geleceklerini söylediler, tabi istemedik, öyle bişey olmasın...

Daha öncede öğrenci varmı diye sormuşlar var deyince teşekkür edip kapanmışlar direkt eve gelmişler eğitim seti satacaz diye...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5