İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CCleaner 3.10.1525 (Ücretsiz)

soulmy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
cc_preview.png

CCleaner PC temizliği aracıdır, bilgisayarınızın daha hızlı ve daha güvenli olmasını sağlar. Küçük boyutlu kullanımı kolaydır. Kendini sürekli güncelleyerek bir çok yeni özellik eklenen program, sisteminiz için olmazsa olmaz programlardan biridir. Sürüm 3.10?a Eklenen Yenilikler şöyle…

Sürüm notları:

Firefox 7.0 Beta desteği eklendi.
Firefox 6.0 desteği eklendi.
IE 9.0.2 desteği eklendi.
Safari 5.1 binarycookies dosya temizlik ve yönetim eklendi.
MS Arama Cached Fontlar, RegEditX, SpeedBit DAP, Spyware Terminator, SUPERAntiSpyware, Acrobat Distiller 10 ve Foxit Reader 5.0 için temizleme eklendi.
Internet Download Accelerator için Geliştirilmiş temizleme.
Opera 9 Son Yükleme Yeri temizlik geliştirildi.
Boş alan ve tüm sürücü silme Geliştirilmiş doğruluk ve güvenilirlik.
Safari yerel depolama temizlik geliştirildi.
Geliştirilmiş Google Chrome ve “Kayıtlı Şifreleri ” temizlik “Form Bilgi Kayıtlı “.
Güncelleme çeşitli çeviriler.
Minör optimizasyonu tweaks.

İndirme linki:

ccsetup310.exe - 3.3 MB

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Teşekkürler hocam advanced system care kullanıyorum ben de. Bir de bunu deneyeyim..

Deepanti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Teşekkürler hocam.CCleaner en güvenli programlardan biridir.Yıllardır kullanıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5