İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cebit-ten gelen mail.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://epazarlama.net/Subscribe/vc....6409C198&CID=1D85A56B2CF64B728721B84D361A0820

Yukarıda ki mail "Avrasya'nın bilişim başkenti CeBIT Bilişim Eurasia'ya büyük ilgi" başlığıyla mail kutuma düştü.

Dikkatime çeken nokta fotoğraflarda eski sponsorun kullanılması. bknz ;

alt_1.gif

Fotoğrafların güncel olmaması katılımın eski yıllara oranla düştüğünü göstermektedir diye düşünüyorum.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Okuduğum birçok bülten, büyük firmaların katılmamasının Anadolu'da yer alan küçük firmaların işine yaradığını ve ürünlerini daha iyi şartlarda tanıttığını söylüyordu.

Ayrıca, daha önceden olmadığı kadarıyla tam bir Çinli istilası yaşanmış neredeyse bu dönem.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
6-7 Çinli firma vardı.
Tanıtım manıtım hikaye, ilk defa gezdim istanbul fuarını. Tam bir curcuna hakim, standlar kurulmuş ama ürün tanıtan, tanıtım yapan pek göremedim.
Uyducuların olduğu kısım iş adamlarına hitap ettiğinden di sanırım daha bi güzeldi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5