İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cem Garipoğlu Yakalandı !

katalogum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cem Garipoğlu Yakalandı ! Cem Garipoğlu İstanbul Bahçelievler'de, avukatları ve ailesi tarafından polise teslim edildi.

İstanbul Valisi Muammer Güler, Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'nde gazetecilere yaptığı açıklamada, Cem Garipoğlu'nun İstanbul Emniyeti'nde olduğunu kaydetti.

Vali Güler, Garipoğlu'nun İstanbul Bahçelievler'de avukatı tarafından emniyet güçlerine teslim edildiğini söyledi.

Habere ait video ve resimler: Cem Gariboğlu Yakalandı.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
18 yaşında olmadığı için farklı prosodurle yargılanacakmış bakalım sonucu çok merak ediyorum..

domaincin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gıyabi tutuklama çıkarıldıgından yaşı küçük oldugu için polis sorgulayamaz savcılık direk olarak sorgulayacak 7 aydan beri kaçak savaş sonuçlandı adalet her zaman yerini bulur

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
fazla bile kaçmıştı yakalanması normal

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
yasalarımızda maşallah adamın kafasını kes çocuk diye yargılan güzel türkiyem...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
24 yıl yatacakmış diye söylüyorlar.
Bana göre; zaten kaçak hayatınında hapisten farklı olmadığını, hatta hapiste geçireceği her günün cezasından düşeceğininin mantıklı gelmesi üzerine teslim oldu.
Yoksa bu ülke bu adamı yakalayamazdı.
Çember daralttık falan hikâye, adam saçını bile kestirmiş görmüyor musunuz?
Benden bile bakımlı hatta.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
24 yıl yatacakmış diye söylüyorlar.
Bana göre; zaten kaçak hayatınında hapisten farklı olmadığını, hatta hapiste geçireceği her günün cezasından düşeceğininin mantıklı gelmesi üzerine teslim oldu.
Yoksa bu ülke bu adamı yakalayamazdı.
Çember daralttık falan hikâye, adam saçını bile kestirmiş görmüyor musunuz?
Benden bile bakımlı hatta.

Doğru söylüyorsun..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
"3 milyon Euro'ya satılık kız, müracaat Süreyya Karabulut"
pankart asılmış çokta haklılar, kızı için 3 milyon euro isteyen bir şerefsiz aglıyarak para dilendi resmen !
çok yerinde bir pankart olmuş

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
"3 milyon Euro'ya satılık kız, müracaat Süreyya Karabulut"
pankart asılmış çokta haklılar, kızı için 3 milyon euro isteyen bir şerefsiz aglıyarak para dilendi resmen !
çok yerinde bir pankart olmuş

Evlat acısını yaşamayan bilemez herhalde,adamın günden güne eridiğini,nasıl ruh sağlığını kaybettiğini hergün haber takip edenler bilir.

O 3 milyon euro kurcağı hayır derneği için idi.
Bayılıyoruz dışardan yorumlamaya.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
ben açı cekmiyor demiyorum gereginden fazla şov yaptı bunu herkes anladı mademki evlat acısı ? sorarım size hangi bir insan o evlat acısını yaşarken aklına para gelirki ?

T

trgy

Misafir
Ne kızmış be. Ölen şehitler bu kadar konuşulmuyor. Kendini eğlencelerde kaybedip kötü arkadaşlarla tanışıp kafası kesilen kız 5-6 aydır konuşuluyor. Yeter bıktım Türkiye'nin işi gücü kalmamış da bu kızı mı konuşuyor.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
@tgrylmz: dedigin kadar basit değil ama bir nevide haklısın

süper gündem değiştiriyolar şuan bir haber sitelerini açıp bakarmısınız ? sel baskınında verdiğimiz kayıplar maddi manevi zararlarımız ? şehitlerimiz ? ekonomik durumumuz ? göremezsiniz çünkü gündem değiştiriyolar veya Değiştirtiyorlar...

türkiyem insanı herşeye neden bu kadar kanıyoruzki...

T

trgy

Misafir
1 ay boyunca belki daha fazla sre boyunca konuşulacakları da yazayım. Kaç yıl ceza yiyeecek, nerelerde saklandı, neden teslim oldu, ne yedi ne içti, nasıl biir yerden bir yere hareket etti... Bizim insanımız malesef saf birisi nereye gidiyorsa onun peşinden gitme huyumuz var.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar gündemde neden kalıyor bu olay ben anlamış değilim öldüyse öldü ne yapalım yani bu memlekette hergün bir sürü insan ölüyor.
Babası olacak yaygayacı insan sırf para için şekilden şekile girdi ne zaman o adamı tv de görsem kanal değiştiriyorum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
5-6 yıl sonra dışarda yine eski haytaına dönecektir. Her zaman böyle olmuştur gariban olsa 30 yıl yer ama zengin 6-7 yıl ile yırtar onu kurtarcak bir sürü avukat dididk dik çalışıp hukuktaki acıkları arıcaklardır ve kullanacaklardır.

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Evlat acısını yaşamayan bilemez herhalde,adamın günden güne eridiğini,nasıl ruh sağlığını kaybettiğini hergün haber takip edenler bilir.

O 3 milyon euro kurcağı hayır derneği için idi.
Bayılıyoruz dışardan yorumlamaya.

Taa olayın ilk günlerinde Habertürk'ün bu olayı pohpohlamaya, 2-3 günde bir babayla ropörtajlar yapmaya, manşetler atmaya başladığı zaman ben bu adamın acılı bir babadan çok şovmen adayı biri olduğunu düşünmüştüm. Nitekim yaşanan gelişmeler bu düşüncemde haksız olmadığımı açıkça gösterdi.

Kusura bakmayın ama kızı hunharca öldürülen acılı bir insan, öldürülen kızı için dernek yaptırmak gibi düşünceler içinde olmaz.

Hadi oldu diyelim; bu kuracağı derneğin parasını kızını kesen bir caninin ailesinden isteyecek / alacak kadar kişiliğini yerlere sermez.

Gündem değiştirme şikayetlerinin sahibi arkadaşlar da boşuna şikayet etmesin! Herkes biliyor ki magazin programları, asparagas haberler, kavga-dövüş olayları bu ülkede kültürel olaylardan, sosyal ve toplumu olumlu etkileyecek faaliyetleri haberleştiren programlardan daha fazla reyting yapıyor.

Kısacası; gündemi biz istediğimiz için değiştiriyorlar...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bugün şehit olanların ailelerinede paralar ödeniyor ancak ben hiç birinden duymadım hayır kurumuna yatırdığını ya da redettiğini. Hepside gelen parayı alıp harcamıştır sanırım. Demek ölenin hakkını aramak ayrı bir şey, öldüreni bulun demek ayrı bir şey, zil takıp oynamak ayrı bir şey.
Açıkçası benim kızımın kafasını kesen biri yakalanmıyorsa, cezasını çekmiyorsa bende bir şekilde zarar verebilmek için çaba sarfederim. Doğuda buna kan davası derler, buradada belki para isterler ya da sizlerde adamı yakalayıp kendiniz ceza verirsiniz bilemem. Ancak bildiğim tek şey şu ki bende bir şekilde zarar vermek isterdim. Eh yakalanamıyorsada yüklü bir para istemekte bir şekilde zarar vermektir ki para konusu ardından adam teslim oldu :D...Keşke ilk gün isteseymiş parayı...
Ve şuda varki benim başıma bir şey gelse kendi babamında tıpkı o baba gibi sabah akşam tv lere çıkmasını isterdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5