İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

'Cem, Hokkabaz'ı benden çaldı'

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Savaş Ay, "Cem Yılmaz fikir hırsızlığı yaptı. Senaryomu çalıp Hokkabaz'ı çekti" dedi.
http://www.haberturk.com/haber.asp?id=3952&cat=160&dt=2006/10/25

'Onu medyaya ben çıkardım'
Cem Yılmaz'ı ilk medyaya takdim eden benim. Elinden tutup mekân sahiplerinden rica edip Bodrum'da sahneye çıkaran da benim. Ama adam fikir hırsızlığı yapmış, vefasızlık yapması da doğaldır diye konuştu.

Savaş Ayı hiç sevmem. Acayip derecede nefret ediyorum. Umarım Cem Yılmaz bu adama gereken dersi verir.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ya gizliyor ama gerek filmlerinde gerek gerçek hayatta espri kaynağı benim hep ben öğrettim ona o şeyleri biliyonuz mu

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Geyik olsaydı geyik kısmına açabilirdik. Güncel bir konudur. Bu konuda fikirlerinizi yazarsanız daha güzel olacağını düşünüyorum.

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cem yılmazın cevabı : bayram şakası yapıyor heralde oldu.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
cem yılmaz ile ilgiliyse sanırım onun tarzında cevap yazmamız daha güzel :)

o olsaydı sence ciddi bi cevap verir miydi :D

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ewet Savaş Ay bizim şirketteyken bi türlü ısınamamıştım kanalı değiştirdi ama yine ısınamadım

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
savaş ay doğru söylüyo olabilir de ben de savaş ayı hiç sevmem rayting için herşeyi yapan bi insan olarak görüyorum kendisini her ne kadar çook başka bi profil çizmeye çalışsa da ama madem iddia ettiğin gibi herkesin yolu senden geçiyo sen herkesten büyüksün herkes senin altında öyle cemin elinden tuttum ben rica ettim çıkarın falan dedim gibisinden şeyler söylemen o büyüklüğe yakışır mı.

filmi iyi ki cem çekmiş bu kadroyla mali ve doğa ikilisiyle bu kadar iyi olması asla mümkün olmazdı deseydi senaryo onunduysa yani daha iyi ederdi. henüz izlemedik hokkabazı ama ben acaip merakla bekliyorum filmi ve iyi olduğna inanıyorum. kesinlikle savaş ay çekmiş olsaydı ve dediği kadroyla çekmiş olsaydı hokkabazın sağlicağı başarının yanından geçemezdi. heralde kendisi de bunu bildiği için böyle bi demeç vermiş.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kararsızım dogruda olabılır yanlısta ama buyuk ihtimalle ortalık tatsızlasacak

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hokkabaz için Ntv de 2006 nın en iyi filmi olacak demişti, sanırım SINAV ı seyrettikten sonra bu düşüncesinden vazgeçmiştir yada geçecektir.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu savaş ay acaip itici bi adam.
HOKKABAZ ve SINAV filmlerini kıyaslayacak olursak;

SINAV filmi büyük bir fark atar HOKKABAZ a.. 2 filmide 1 gün arayla izledim. GORA daki başarıyı yakalayamaz bu filme CEM YILMAZ...

HOKKABAZ mı SINAV mı?
HOKKABAZ %20 - %80 SINAV
izlememiş olanlara tavsiye...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu gerçek var cem yılmazın esprilerinin %90ı ferhan şensoy dan çalıntı. Ferhan Şensoy cdlerini alanlar aynı esprilerin çok daha eskiden yapılmış halini bulabilir.

hokkabaz zaten oldukça kötü bir film olmuş sınav çok daha iyi..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sınavı tek geçerim hokkabaz komediden çok duygusallığa kaçmış

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Önümüzdeki hafta 2 sinide izleyeceğim. Ama sınavı daha çok merak ediyorum

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
sınavı tek geçerim hokkabaz komediden çok duygusallığa kaçmış

hokkabaz ın cem yılmaza ait ilk yönetmenlik deneyimi olduğunu unutmayalım

+ daha önceden bir çok kez medyada internette vs heryerde filmin komedi den ötürü bir dram olduğu belirtilmişti

+ cem yılmaz küfür etmedikçe insanlar gülmüyor :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
hokkabaz ın cem yılmaza ait ilk yönetmenlik deneyimi olduğunu unutmayalım

+ daha önceden bir çok kez medyada internette vs heryerde filmin komedi den ötürü bir dram olduğu belirtilmişti

+ cem yılmaz küfür etmedikçe insanlar gülmüyor :)
Cem yılmaz da küfürle anılmaktan hoşnut olmamış olacak ki filmi bu hale getirmiş.
Ben filmi beğendim. çokta başarılıydı. Filmde hem güldüm hemde ağlayacak kadar duygulandım.
Cem Yılmaz yetenekli bir insan ve sinemada da çok başarılı olacağına inanıyorum.

Savaş Ay iyice dağıttı. Gazeteci arkadaşlarına onun bu iddalarını büyütüp günlerce haber yapmadıkları için çok sitemkar. Artık dayanamayıp sabah magazin programlarına çıkmaya başlamış. Adam 5 sene sonra tam bunama dönemine girince neler yapacak çok merak ediyorum.
Ve Türkiyem e sabır diyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5