İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cheapfasthosting Güvenilir mi?

YunusY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.cheapfasthosting.net

Birçok sınırsız özellik sunuyor ve biçtiği fiyatsa çok ucuz ve insan kıllanıyor haliyle.. Daha önce alışveriş yapmıs arkadaslar bilgilendirirse sevinirim.. Veya makul fiyatlarda bir hosting firması önerirmisiniz?

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
iki dakika önce tanıtım konusu açıldı.İnanamadım 1 dolara sınırsız trafik sınırsız alan.

Var işin içinde bişey ,)

YunusY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende kıllanıyorum o yüzden sorayım bir dedim.. Ama şöyle birşey var ödeme paypaldan oluyor ve paypal takip ediyor paranın giden yerini.. Acep bir sıkıntı olur mu ki :)

CFH INC.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.cheapfasthosting.net

Birçok sınırsız özellik sunuyor ve biçtiği fiyatsa çok ucuz ve insan kıllanıyor haliyle.. Daha önce alışveriş yapmıs arkadaslar bilgilendirirse sevinirim.. Veya makul fiyatlarda bir hosting firması önerirmisiniz?

Merhabalar, ben yazınızı yeni gördüm ben www.cheapfasthosting.net'in sahibiyim marmaris'te ikamet etmekteyim, domainimin whois bilgilerini araştırsaydınız keşke,güvenmeniz daha kolay olurdu,sunucularım almanya,hollanda,amerika,ingiltere lokasyonludur ve güven konusunda sorun yaşamazsınız,dikkat edicek olursanız 1 dolarlık paketimizde sadece 1 domain e izin verilmektedir,evet limitsiz bandwidth ve disk vermekteyiz ama sanıyorum ki günde 5000 hit alan bir siteyi kimse zaten 1 dolarlık hostta barındırmaz kendi serverını kurar e sizde günde 5000 hit alıyor olsanız zaten hosting firması arıyor olmazsınız,fiyatıda önemsemezsiniz, 1 dolarlık pakedimizde hiç bir şekilde kalite düşüklüğü,dolandırıcılık falan yok,güvenebilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5