İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Chitika Hakkında

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Programın kabül ettiği ülkeler: Australia, Belgium, Canada, Denmark, Germany, France, Italy, Netherlands, New Zealand, Norway, Spain, Sweden, United Kingdom, and United States.

Arkadaşlar bu proğramı kullanan arkadaşlar var mı?

Kesin ödeme yapıyor diyolar ne derece doğru acaba arama yaptım konu çıkmadı?

http://www.chitika.com/

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Odeme yapiyor, yurtdisi forumlarinda populer. Degisik bir sistemi oldugu icin iyi geri donus sagladigi soyleniyor. Yurtdisi ziyaretcili ve icerik yuklu sitede iyi kazanc getirir.

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim serial ve crack içerikli sitem var ve yabancı hit hepsi bi kabul edilirsem deniycem bakalım nasıl bişey...Güzel paralar veriyormuş öyle duydum bi kaç forumda...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Reklamlarin icerigi satilan urunler, reklamlarin adi da mini dukkanlar zaten. Hedef kitlen urun satin alma niyetliyse baya ise yarar, senin icerigin icin bilemem tabi. Ayrica kabul edeceklerini sanmam crack icerigi.

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Reklamlarin icerigi satilan urunler, reklamlarin adi da mini dukkanlar zaten. Hedef kitlen urun satin alma niyetliyse baya ise yarar, senin icerigin icin bilemem tabi. Ayrica kabul edeceklerini sanmam crack icerigi.

Haklısın abi kabul edilmedim...Farklı yabancı sitelerimle başvurcam 1 gün içinde cevap geliyor sevdim sistemlerini mutlaka kabul edilcem ama...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kabu ledılmke çok zor kazancda çok ıyı değil

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Programın kabül ettiği ülkeler: Australia, Belgium, Canada, Denmark, Germany, France, Italy, Netherlands, New Zealand, Norway, Spain, Sweden, United Kingdom, and United States.

Arkadaşlar bu proğramı kullanan arkadaşlar var mı?

Kesin ödeme yapıyor diyolar ne derece doğru acaba arama yaptım konu çıkmadı?

http://www.chitika.com/
ben chitikanin ilk zamanindan beri kullaniyorum
odemesinde hicbir problem yok Net30 calisiyorlar

Kabu ledılmke çok zor kazancda çok ıyı değil
kabul edilmek Cok basit(duzgun icerikli bir site ile basvurursan)
Kazanci su an piyadaki sponsorlar icinde en iyilerden (adsense den 10 kat daha kazancli bir sponsor)
adsense gibi kodu yerlestir 3 ay bakma olayi yok burda surekli kodlarini guncellemen gerekiyor ki kazanclarini max seviyeye cekebilesin
ben 1 aylik istatistiklere gore tik basi ortalama 1$ ustu aldigimi biliyorum

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz yardımcı olabilrimisiniz nereye tıklayıp üye oluyoruz arkadaşalr :( yabancı bi sitem var bar işansımı deneyim

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
türkçe içeriğe para verilmiyor.
ilk çıktığında dp forumlarında reklamı yapılmıştı, 1 sene oldu ben üye olalı.. kazançlarınız sayılıyor, ödemeye gelince sadece geçerli olan ülkelerin paralarını ödüyolar.. türkçe, çince, rusça, v.b internet reklam sektörü için uluslararası arenada söz sahibi olmayan dillerin kullanıldığı sitelerde, hatta kullanılsa bile bu tür ziyaretçilere ödeme yapmıyor..sadece içerisindeki usa, kanada, uk ve bazı avrupa ülkeleri için geçerli olan klikler sayılıyor.
eğer bu tür ziyaretçiniz varsa adsense'den 10 kat fazla kazandırdığı doğru.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe, çince, rusça, v.b internet reklam sektörü için uluslararası arenada söz sahibi olmayan dillerin kullanıldığı sitelerde, hatta kullanılsa bile bu tür ziyaretçilere ödeme yapmıyor..
Sitenin INg olmasi gerekmekte basvurabilmen icin

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitenin INg olmasi gerekmekte basvurabilmen icin
e illaki zate farklı bişey demedik bizde. yabancı ziyaretçiye ve içeriğe hizmet eden bir siteye türkçe site ile başvurulmaz zaten :) ama o siteyede türk bir ziyaretçi girip tıklarsa kazanç olmuyor bundan bahsediyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5