İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çıkma silindir kapağı

namLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çıkmakapakkrank.com olarak sizlere

Her türlü aracınızın
Krank mili,silindir kapağı,krank mili, taşlama işleri vs
tüm işlerinizi yılların rektefiyecisi Atila usta olarak sizlere %100 güvenilir bir şekilde 0 hata ve tak kullan hazır şekli ile siz değerli vatandaşlarıma veriyorum.

30 yıllık motor yenilemecilik ( rektefiye ) deneyimim ile siz saygı değer meslektaşlarıma daha iyi ve kaliteli hizmet vermek amacı ile motor malzemeleri ( silindir kapağı,krank çeşitleri ,piston kolları,eksantirik mil çeşitleri ) alım satım işi yapmaktayım. Silindir kapakları ve diğer malzemeler kontrol edilip siz değerli meslektaşlarıma muayyer şekilde teslim edilir. Türkiyenin her iline kargo aracılığı ile hatasız bir şekilde parça teslimi yapılır gönderdiğimiz tüm ürünler garantimiz kapsamı altındadır.
İletişim : 0533 500 16 88 - 0312 354 93 93 ( atila usta )
Adres : Yıldız sanayi sitesi 32 cadde 2/5 ( Seyrani cami karşısı ) Yenimahalle / ankara

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi