İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çin işi Google Earth ile tanışın...

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Çin'in gözlem ve haritalama bürosu yeni bir 3D internet tabalı hizmeti devreye soktu.

Çin şehirlerinin uydu görüntülerini barındıran site her 6 ayda bir güncellenecek. İsmi Map World olan projedeki görseller 4 yıl zarfında toplanmış.
Henüz geliştirme aşamasındaki site günde 10 milyon ziyaret alıyor. 80 Şirketin görsellerini lisanslayan ama Google'ı dışarıda bırakan bu hizmet Çin'de bir ilk. Çin'de haritalama hizmetleri oldukça kısıtlı durumda, bu tür hizmetler için Çin'den özel izinler almak gerekiyor ve Google da bu izinler için başvurmamış durumda.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Hastayım bu çinlilere,bizimkiler gibi google yapsın biz kullanalım demiyorlar.Kendi aramamotorlarını kullanıyorlar,kendi sitelerini kullanıyorlar.Şimdi de kendi gözetleme sistemleri.Helal olsun :)
Mod olmuşsun,hayırlı olsun kardeş :)

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hastayım bu çinlilere,bizimkiler gibi google yapsın biz kullanalım demiyorlar.Kendi aramamotorlarını kullanıyorlar,kendi sitelerini kullanıyorlar.Şimdi de kendi gözetleme sistemleri.Helal olsun :)

aynen bu çinliler...:D
teşekkürler:hmmm:

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Çinde değil,her ülkede kendi malını sahipleniyor.Bizde ise malesef fesatlık var,benim olmuyorsa onun da olmasın.Tabi kuruluşların önceliği de hizmet değil para olunca bu sistem böyle devam eder.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Çinde değil,her ülkede kendi malını sahipleniyor.Bizde ise malesef fesatlık var,benim olmuyorsa onun da olmasın.Tabi kuruluşların önceliği de hizmet değil para olunca bu sistem böyle devam eder.

Bilemiyorum, ben çinlilerde ki yerli malına sadakati daha hiç bir ülkede görmedim.Kuruluşlar her yerde parayı hedefler ancak bizimkiler çok belli ediyor :)

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bilemiyorum, ben çinlilerde ki yerli malına sadakati daha hiç bir ülkede görmedim.Kuruluşlar her yerde parayı hedefler ancak bizimkiler çok belli ediyor :)

para hedefi olmasa zaten ortada herhangi bir kuruluş olmaz,ama bu iş sömürürcesine olmamalı.ben de her zaman ruslara bir hayranlık duymuşumdur.
bakıyorum google yerine yandex.ru,facebook yerine vkontakte.ru veya herhangi bir mail sunucusu yerine mail.ru tercih edilebiliyor adamlarda.birde bize bak:utan:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5