İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ClickxChange yardım

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu clickxchange.com da ödeme biçimini paypal e nasıl çevircez çok acil yardım lazım. Bilen 1 kişi cevap yazsa kısaca anlatsa yeterli.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bilmiyorum , fakat bilen banada söylesin eski bir hesabım varmış orda 08/21/2001 tarihli onunda ülkesini filan değiştirmek istiyordum bende.... vede ödeme biçimini veyahut turkiyeye çek gelirmi eski hesap diye :D

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ülke değiştirilmiyor ben mozambik mi ne yazdım değiştirmezsem 1 dolar oldu boşa gitçek hergün artıyor. 1 2 gün daha cevap yazan olmazsa bu soruma kaldırmak zorunda kalcam :(

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Witharval tıladığınızda iki seçenek çıkar zaten.Biri çek adresi biri paypal mail giriş bölümü.İstediğinizi seçip paranızı talep edebilirsiniz.TR ye çekiniz gelir.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deposited $0.00
Withdrawn $0.00
Earned $0.45
Two Tier Earned $0.00
Spent $0.00
Refunded $0.00
Total Fees $0.00
Payments Due $0.00
Total Balance $0.45

Withdrawal
Amount Available $0.00

abi hangisine tıklicam bunlar sağ tarafta yazanlar. Eğer en alttaki withdrawal a tıklicaksam tıklanmıyor. Withdrawn a da tıkladım orda da paypal bilgisi yok şunu bir güzelce açıklarsan screenshot alıp falan çok sevinirim ya. İnsanlar sorunca biz en güzel biçimde açıklıyoruz bize haftada 1 allahın kulu yardımcı olmadı yani...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Withdrawal Request

Withdrawals have the following guidelines:
Withdrawal requests received before the 15th of the month will be processed in the same month. Requests received on or after the 15th will be processed in the next month.
Checks are mailed out within 14 business days after the 15th.

New Advertiser accounts are required to run for 1 year. Initial escrow deposit is non-refundable.
Payments sent by check or PayPal have a $2.00 service fee for amounts less than $50.00.
PayPal payments follow the same schedule as check payments.

Şöyle demiş burada:
"Paypal ya da çek ile para çekilmesi taleplerinde 2$ komisyon kesilir. yani 2$ ın üzerinde olması gerekiyor Ayrıca bu meblağı geçince Account bölümünden sağ alttaki Witdraw butonuna tıklarsan yeni gelen pencerede
"Select Payment Method:"
der . Bu bölümde sağdaki "Payment by PayPal:" i seçmen gerekiyor.

Umarım geç de olsa faydalı olaibilmişimdir:)

Saygılar..

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eyw refer. Bu arada msn eklersen paypal için bi exchange yaparız konuşuruz gel hele :)

O

OLTA

Misafir
arkadaşlar bu arada çek yolu ile ödeme almıyacaksanız, ülkenizi USA olarak seçin, daha fazla advertiser sizi kabul edecektir.

clickxchange'de bir şeyler oldu bu arada

reklam sayısı inanılmaz azaldı, adamlar artık ödemeyi 2 ay sonra yapıyor bilmiyorum yani sonu hayır değil.

M

malatyasporlu

Misafir
hiç bilen yok mu yahu o kadar aradım bunun kodunu bulamadım....

M

malatyasporlu

Misafir
sitemizde reklam göstereceğimiz kodu join falan dedim bi iki reklama üye oldumda kodu bulamadım

O

OLTA

Misafir
ikl başta "join" yaptığın reklam verenlerin seni kabul etmesi gerekiyor, hesabına girdiğinde sağ blokta "Ouick View" accoun summary var. orda "Accepted Requests" yanında gördüğün sayı kadar reklama sahipsin onun üstüne tıklayarak ilgili sayfaya idebilirsin.

yine anasayfada "Manage Your Affiliates" diye bir bölüm var orda "retrieve advertiser insertcode yaızyor" ayrıca ordan da bakabilirsin. (ayrıca pulldown menuden, bekleyen ve ya reddelen isteklerini de görebilirsin!)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5