İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

clixsense anlatım ve kanıt

bycaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
clixsense çok eskilerden kalan ve hala ayakta duran bir sitedir. siteden günlük 0.07$ miktarında para kazanabilirsiniz. ve bu aylık 2$ eder. tabi görevleri, offerları ve direct refleri saymıyorum bile...

bu sitede referans kiralanmıyor. çünkü olay çıkıyor. siz refler tıklamıyor diye siteyi bırakabiliyorsunuz. ama mesala direct ref bulursanız ve bulduğunuz kişi de bulursa üst üste kazanç oluyor. yada refiniz yatırım yaparsa sizede geliyor para.. minimum ücreti 8$ bazen değişiyor. ödeme pazartesi günü yapılıyor. o yüzden pazar günü talep edin pazartesi para cepte :)

sitede 0.001$ reklamlar, 0.01 ve 0.005 reklamlar çıkabiliyor, toolbarı var reklam çıkınca orda ses ile uyarı yapıyor. paranızı biriktirip golden olurasınz 2$ dan fazla kazanıyorsunuz. çünkü 0.001 yerine 0.005 reklamlar daha fazla çıkıyor ve reflerinizin tıklama komisyonu da artıyor. birde clixgrid diye bir uygulama var standart kullanıcılara 25 golden lere 50 reklam hakkı veriyor. şans işi. 5$ a kadar para verebiliyor.

birde son olarak çok iyi bir forumu var. türkçe forum da var ve çok ilgili kullanıcılar. soru sorabiliyorsunuz. 3 tane mesaj yazıyorsunuz onaylanırsa 3 tanesi, birdaha onaya gerek kalmadan mesaj yazabilirsiniz..

ödeme kanıtı aşağıdadır :

cli2.jpg

Kaynak ( Blogum ) : harclik-cikar.blogspot.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5