İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cointellect ile sizde kazanın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Riot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikler herkese merhaba, size kendim de kullanıp günlük güzel gelirler elde ettiğim Cointellect firmasını sadece tanıtacağım ve sonrasında ise elimden geldiğince sorularınızı cevaplayacağım.

Piyasaya hızlıca giriş yapan bitcoin' in ardından bir çok alt coin türedi. İnsanlar bilgisayarlarından madencilik yaparak coin üretmek için bir çok yöntem denedi. Bu konuları zaten çoğu yakın arkadaşımız yakından takip ediyor.

Cointellect ise bize piyasadaki durumu iyi olan bir altcoin olan Dogecoin kazma imkanı veriyor.

Cointellect firması Talinn/Estonya da kurulan bir firma. Yaklaşık 3 aydır aktif durumda. Henüz çok fazla bir kitleye ulaştığını söyleyemeyiz. Firma 1 hafta kadar önce ise sitesinde dil desteğine Türkçe seçeneğini de ekleyerek Türkiye' deki müşteri potansiyelini artırmaya yönelik bir hamlede bulundu.

Nasıl para kazanacağız ?

Cointellect bize para kazanmak için 2 seçenek sunuyor.

1) Cointellect' e üye olup sistemin bize verdiği miner programına üyeliğimize ait olan key' i girerek havuza dahil oluyor ve bilgisayarımızın gpusu ile kazım işlemine başlıyoruz. Fakat artık dogecoinde de zorluk seviyesi üst seviyelerde olduğu için bu çalışmanız neredeyse elektrik paranızı bile karşılamayacaktır.

2) Cointellect size sunucu kiralama imkanı veriyor. Bulut sunucular ile kontrat yaparak belirtilen süre için sunucuyu kiralıyor ve kazım yapma imkanına sahip oluyorsunuz.

Kontratları kredi kartı veya bitcoin paranız ile alabiliyorsunuz.

Sunucu kontrat süreleri ve günlük gelirleri aşağıdaki tabloda ;

Örnek verecek olursak ;

Siz 3 Numaralı Başlangıç paketini almak istiyorsunuz. Başlangıç Paketinin Fiyatı 99.95 Euro - Süresine bakacak olursak Kontrat 3 aylık yani sunucu 3 ay boyunca bizim için çalışacak. Günlük getirisinin ise yaklaşık 2.2 Euro olduğunu görüyoruz.

3 Aydan çalıştığını hesaplarsak 2.2* 90 gün = 396 Euro ediyor. Yani 3 ayın sonunda yaklaşık olarak 100 Euro kadar kazanç sağlamış oluyoruz. Diğer paketleri de aynı şekilde hesaplayabilirsiniz.

Ödeme Durumları

Ödemeleriniz Gece saat 01:00-02:00 arasında kesinleşiyor ve hesabınızın kesinleşen kazançlar kısmında gözüküyor. Ödemeleriniz için Paypal veya Dogecoin cüzdan sistemini kullanabilirsiniz. Ödeme talepleriniz en kısa süre içerisinde sonuçlanıyor.
Paypal ile ödemelerde 50 Euro limiti var. 50 Euroyu tamamlayınca ödemenizi alabiliyorsunuz.

Ben ödemelerimi çoğu zaman DogeCoin olarak alıyorum. Daha sonra Btcturk.com gibi sitelerden TL ye çevirip hesabıma aktarıyorum. Bu konuda bilgisi az olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Sıkça Sorulan Sorular

1) Ödeme konusunda sıkıntı yaşadınız mı ?
- Ben ödeme konusunda henüz hiç sıkıntı yaşamadım. 3 contrat sözleşmem var ve ödemelerimi günlük çekiyorum.

2) Destek konusunda ne kadar yardımcılar ?
- Takıldığım her türlü sorun ve soruyu Cointellect Sitesinden veya Resmi Twitter, Facebook hesaplarından Cointellect yetkililerine iletiyorum ve en geç 4-5 saat içerisinde dönüş yapıyorlar.

3) Bu sistem güvenilir midir ?
- Sistem hakkında ponzi vb şemalar olduğunu söyleyenler elbette çokça var. Fakat bunları savunan arkadaşlar kadar her gün ödemelerini düzenli alan arkadaşların sayısı da çok. Ben sistemin uzun bir süre daha bu şekilde devam edeceğini düşünüyorum. Ödeme konusunda şu anda içiniz rahat olabilir. Detaylı görüşmek isteyen arkadaşlar yine bana özelden ulaşabilirler.

4) Cointellect neden kendi kazmıyor/kazanmıyor ?
- Cointellect zaten size sunucu kiralarken bir yandan sunucu masraflarını bir yandan elektrik giderlerini karşılıyor. Aynı zamanda kazım yaptığınız sunucularda çıkartılan Doge Coinlerden bir miktar pay alıyor. Yani bu sorunun cevabı Cointellect zaten bizden yeterince kazanıyor olacaktır.

Bir kaç ödeme örneği ;

Siteye üye olup yatırım yapmak isteyenler öncelikle bana ulaşırlarsa kendilerine stratejik olarak bazı yardımlarda bulunabilirim ve her türlü sorun/sorularında yardımcı olabilirim.

Referanslı Üyelik

Referans ile üye olan arkadaşlara teşekkürler, Skype : mehmet.tanboga2 adresinden bana ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

Referanssız üyelik

Riot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünkü kazançlarda 1 saat kadar yansıyamayan kazançlar olmuş, Firma ile görüşüp durumu düzelttik şu anda yansıyamayan kazanç yok herkesin kazancı kesinleşen kazançlara düşmüştür.

Bol kazançlar

Riot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen günlerde çekiliş yapacağını duyuran Cointellect bir kişiye dogecoin hediyesi vereceğini söylemişti. Dün duyurular bölümünde kazanan talihli ismin "nikname19" nickli kullanıcı olduğunu duyurdu. Umarız aramızdan birisidir :)

Bol kazançlar.

Riot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
A1 ve A2 paketlerinde oluşan ödeme sorunları giderildi.

Tüm hızıyla kazanmaya devam :)

Herkese bol kazançlar

Riot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cointellect yine bir çekiliş düzenliyor ve Dogecoin hediye edecek. Katılmak isteyen arkadaşlar Cointellect Facebook Resmi sayfasından katılabilir.

Bol kazançlar :)

Riot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük ödemelerimizi almaya devam ediyoruz :)

Herkese bol kazançlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5