İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çok acil e-kart script

E

EnigmaTR

Misafir
selamlar

çok acil e-kart script lazım beyler. yardımcı olabilirmisiniz?
aspindire baktım. uygun bulamadım
hotscripts e baktım. sadece 9 tane var hepsi paralı

free ve ASP güzel şık bir script tavsiyeniz var mı acaba?

S

sezgin

Misafir
aspindir de vardi. oraya bak istersen bende php ariyordum bulamadım bi türlü :)

BIRBEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SevgiNehri'nin kuLLandıgı script guzeLmish. Tavsiye ederim :)

S

SaveTargetUs

Misafir
Aspindir.com da süper birtane vardı. Corvus Ekart Sistemi'ydi sanırım. Geçen sene kullanmıştım. Süper. Local de kurup deneyebilirsin. Kodlamasıda güzel sorunsuzda çalışıyor. Tasarımıda güzel. Admin panelinden herşeyi yönetebiliyorsun. 5 tane mail companenti destekliyor. Resim ekleyebiliyorsun, istersen belirli bir zaman sonra resimlerin silinmesini sağlıyor. Istersen sürekli durur. Herbirşey yapılıyor. Sadece otomatik resim bulup eklemiyor güncellemeleri sen yapıyorsun. Geri herşey var.

E

emremer

Misafir
biraz reklam olucak ama ;) halen, fotoğraları çekmek dışında, grafiklerin hazırlanması, müziklerin seçilmesi ve loop yapılması, php-mysql vb.. tüm altyapısını kendimizin hazırladığı, Flash E-kart sitemiz var. sevgi nehri yada diğer pek çok sitedeki gibi ekart kısmına girince sitenin genel havasından bir miktarda olsa uzaklaşılmasını kabul ediyorsanız http://ekart.logindream.com/ekle.php adresini incelemenizi tavsiye ederim.

şayet scripti kendiniz yazacak olursanız yardımcı olmaya çalışırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi