İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Özlenmişim bla bla bla :P

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Evet Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere 3 4 aydır kayıptım Bazı Saygıdeğer Arkadaşlarım Sağolsunlar itibar puanı ve pm lerden mesajlar yazmışlar öncelikle o mesajlara karşılık bende sizleri özledim gerçekten ortamımız çok güzel fakat malum hayat şartlarını biliyorsunuz 2 çocuk ile geçim sıkıntısı biraz zor oluyor kayıp olma nedenlerimden biride geçim sıkıntısıydı şimdi tekrardan sizlerleyim elimden geldiğince yardım etmeye devam edeceğim bu güzel ortamı dahada güzelleştirmek isteyen saygı değer arkadaşlarıma şükranlarımı sunarım.:zıpla

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
KIVANCEFE geri geldiğine çok sevindim. Kulağını çınlattık sen yokken bir kaç kere. Hoşgeldin tekrardan :)

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
hşb teşekkür ederim arkadaşlar sağ olun valla ben geldiğime çok sevindim ona tek lafım yok ama calvin şu prestige üyeliklere bir el atmamış tek üzüldüğüm o :D

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Kendisi ile istanbul'da görüştüğümüz her daim saygı gösterdiğim proje meraklısı bir abimiz , seni kaybetmek olmazdı zaten tekrar hoşgeldin aramıza.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
eyvallah cold teşekkür ederim evet güzel bir anı oldu o gün balık ekmek deniz temiz hava hala proje peşindeyim yapcam bir şeyler ama tekrardan hşb

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5