İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CPM sponsoru: 10$/CPM

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha bir aylık olan bir popup sponsoru var ve gösterim başına 10$ veriyor!?! Tabii bunu nasıl vereceklerini bende tam olarak bilemiyorum! Bu alanda bu kadar yüksek komiyon duyulmuş değil ama olurda adamlar bu işin sırrını bulmuş deyip üye olmak isterseniz alt üyem olmayı ihmal etmeyin... belki hakket ödeme yaparlar! :)
Şirketin özellikleri ise şöyle:
1) bir aylık... dolayısı ile ödeme yaptığına dair bir bilgi henüz yok!
2) Ülke kısıtlaması yok ama işin ilginci yabancı dil içerikli siteleri kabul etmediğine dair bir bilgi de yok "üyelik şartları" kısmında... ama ödeme anı geldiğinde siteler incelenecek ve gerekli görülürse üyelik iptali gerçekleşecekmiş! Bu durumda her ne kadar dil kısıtlaması getirmemiş olsalarda önceden mail ile bilgi almakta fayda var!
3) Sayfanıza giren her bin ziyaretçi için 10$ ödemekte ama bununlada kalmamakta ve alt üyeniz olan webmasterların sayfalarına gelen her 1000 ziyaretçi içinde extradan 6$ ödemekete!
4) Hesabınızdaki miktar 60$'a ulaşınca ödeme yapmakta! Ödemeleri çek veya "money order" ile yapmaktalar.
5) Üye olmak için ayda en az 5000 hit alan bir siteniz olmalı!

Evveet, inanılması zor bu şartlarla nasıl ayakta kalacaklarını ben de bilmiyorum ama sitelerimden birinde denemeye de başladım. İstatistikleri iyi çalışıyor. İlk gün 2$ kazanmışım. Bir deneyelim derseniz alt üyem olmayı ihmal etmeyin...

İşte link: http://www.ilovepops.com/signup.asp?id=ayhan

Alt üye fobisi olan arkadaşlar her zamanki gibi sadece ana link bölümünü de kullanabilirler...

Herkese bol kazançlar....

L

levocan

Misafir
Selamlar;
Ayhan Dostum;
Artık benim de domainli bir adresim olmak üzere host ve domaini aldım acılmasını bekliyorum..:))
o zaman bu sirkete (sen tavsiye ettiğin için) gözüm kapalı alt uyen olarak kayıt olacagım....

Tesekkurler.

H

hEarmE

Misafir
merhaba ayhan merak ettiğim bir şey var, acaba ilovepops firmasından bir ses seda çıktı mı ödeme konusunda, bol kazanç herkese...

Emrah Çipil
www.cipil.com

L

levocan

Misafir
Selamlar;
Ben henuz 7.61 $ biriktirebildim.....
:)
Ama alt uye de sorun var benim alt uyelerim gorunmuyor hala

herkese bol kazançlar..

G

gencbeyin

Misafir
ya kardeşler etmeyin eylemeyin, hangi tür bir reklam cpm 10$ eder. hadi oldu diyelim cj,cxc, befree gibi büyük firmalar yerine bu uyduruk firma versin. ya siteye bi girin cpm10$verecek sitenin tasarımı böyle mi olur akıl mantık alıyo mu ya?

http://www.gencbeyin.ws

T

ToMmY

Misafir
Böle şirketler her dönem fırlıyor daha ödeyene rastlamadım, hesapda 1000 dolar varken ödemeden siteyi kapayanlar var, 10 dolar cpm ise fantazi ötesi bi durum yani şöle bi kaba hesap yapsam 3 sitemde kullansam sanırım günde 150 dolar filan toplarım ayda ne eder 4500 dolar, e baya saçma yani :)

Ben pek güvenmiyorum cpm ile ödeme yapan şirketlere en ödüyorum diyen 0,50 - 2 dolar ödüyo gerisi kandırmaca gibi duruyo.

Ayhan sende hangi sponsoru yazdıysan bi kötüleme yaptım umarım kusura bakmazsın, öderde utanırız inşallah

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilovepops ile çalışmaya son verdim... Sitelerinde ki hiçbir link çalışmayınca bu kararı aldım... Yani çalışan bir email linki olsaydı servislerini kullanmaya devam edecektim... Diğerlerine bakarak yargılma yapmak benim tarzım değil... O nedenle her yeniliğer şans vermekteyim...
Yine de bu şirketi tavsiye edebilmem mümkün gözükmüyor artık...
Alternatiflerini bulabilmek ümidiyle...

T

ToMmY

Misafir
Ayhan tabiki birileri denemeli, onlarca sponsor denedim kimsenin bilmediği çok iyi paralarda aldım bilinmedik sponsorlardan ama 10 dolar cpm dedinmi bi durmak lazım, Cxc de 0,01 cent Cpm var yani gerçekden fantazi ötesi, birilerinin sırtından para kazanmaya çalışan onun içinde uçuk paralarla siteyi duyurmaya çalışan dolandırıcılardan başka bişey değil bu insanlar 4 pop-up sponsorla çalıştım hepsi ödeseydi şimdi bi arabam vardı onun için cpm - pop-up sponsorlara pek iyi bakmıyorum. Zaten dikkat edersen gerçekden ödeyenlerde Türkiyeyi kapsam dışı bırakıyor belki hemen belki sonra.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi