İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cs-cart V2 (E-ticaret scripti) Satışta!

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cs-cart V2 (E-ticaret scripti) Satışta

Yaklaşık 1 yıldır geliştirilen Cs-cart' ın V2 sürümü satışa sunuldu
Daha önce Cs-cart ı inceleyerek almayı düşünmeyen arkadaşlarımızın Cs-cart V2 yi mutlaka incelemelerini tavsiye ediyoruz

cs-cart-v2-capture.png

Cs-cart V2 hakkında kısa notlar:
* Cs-cart V2 tamami ile önceki versiyonlarından bağımsız geliştirilen yeni bir scripttir.
* Şu anda e-ticaret scriptleri arasında bizim yorumumuzca en gelişmiş SEO ya sahip olan Cs-cart bu özelliğini V2 de Tag ler ile iyice güçlendirdi.
* Yeni gelişmiş dizayn modu sayesinde yönetim panelinizden sitenizdeki kategori vb.. kutucukları sürükle bırak yöntemi ile sitenizde istediğiniz bölüme yerleştirebilir/mevcut yerlerini değiştirebilirsiniz üstelik dizayn modunda iken tek tıklama ile ilgili dosyanın kodlarını açarak üzerinde istediğiniz kod düzenlemelerini yapıp kaydedebilirsiniz.
* Yüksek optimizasyon: Cs-cart V2 çalışma bazında en yüksek hızda optimize edilmiş durumda
* Ajax destekli templateler ve admin paneli
* Anlaşılır kolay kullanılır menü yapısına sahip admin paneli
* %100 açık kaynak kodu! Cs-cart V2 nin tüm dosyaları açık kaynak kodudur Cs-cart üzerinde istediğiniz her türlü kod değişikliğini/düzenlemesini yapabilirsiniz
* Gelişmiş modül yapısı sayesinde kendi modüllerinizi geliştirip ekleme imkanı.
* Güncelleme merkezi sayesinde yeni versiyon yayınlandığında FTP den dosya yüklemeden direkt olarak YÖNETİM PANELİNDEN YENİ VERSİYONA UPGRADE ÖZELLİĞİ

Detaylar ve sipariş için:
Sonsuzhost Cs-cart Türkiye yetkili satıcısı

Not: Firmamızdan lisans alanlara firmamız tarafından hazırlanan Türkçe dil dosyaları ücretsiz olarak verilmektedir.

Cs-cart V2 Türkçe DEMO:
www.sonsuzmarket.com

Yönetim paneli:
www.sonsuzmarket.com/admin.php
Kullanıcı adı: admin
Şifre: admin

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
satis [ at ] sonsuzhost.com Msn ve mail adreimizden yada sitemizdeki iletişim formundan yada telefon ilede ulaşabilirsiniz: 0232 464 68 87

(bi göz atayım PM inbox doldu sanırım)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi