İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DazLaK.CoM Satılık

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Yılardır netteyım ama bazen bir noktadan sonra yeter demek gelıyor ınsanın içinden galıba şimdi benım çekılme vaktım gerek host gerekse bazı ozel nedenlerden doalyı sıteyı satışa çıakrtıyorum Sedo da 6000$ olarak yazılmıştır,
ancak sedo ıle turkıye aynı değil istatistikler aşağıda verılmıştır

Aylık Tekil Ziyaretçi : 241.920
Sayfa Dolaşımı: 2.500.000
Google Pr : 4
Gunluk Googleden gelen ziyaretçi : 3000 + tekil
İstatistikler : 01.02.2005 - 27.02.2005 Tarihlerı arasında webservis istatistiklerıdır,
Fiyat olarak Düşüncem : 5000 $
Updated.com a bu ay uye olduğum 19 gunluk gelırı : 186 $ olarak yazıyor
Pek reklamalrla uraşmadımda esasında o yuzden reklamla ilgili genış bir bilgı veremıyorum...

Tek ricam Fiyat uzerıne uçmuşsun vb. konuşmalar gecmemesıdır, Çunku burda yazdığım fıyatı emeklerımın karşılığı larak goruyorum ben, kımıne gore fazladır kımıne gore yerinde herkes kendı emeğıne bir fiyat biçer belkide bilemıyorum...

Msn : [email protected]
ıcq:118274

Saygıarımla
JacKaL

E

erotikbul

Misafir
Ne oluyor yahu satan satana :)

Siteyi iyi bir fiyata satayım da gene aynısını baska isimle yaparım düşüncesi mi herkesi satmaya yoneltiyor sitelerini ? Yanlış anlamayın ama sorunsuz, 3 10.000+ tekilli sitenin satışa çıktığını görünce böyle düşündüm.

Bu arada fiyatınıza iyi veya kötü demiyorum bence değer, ama Türkiyê'de alan olmaz :(..

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi satarak yenısını yapmak gibi bir düşüncem yok, oyle düşünsem olsa hit yakalamış bir sieyı satmam bazı sorunlarım var o yuzden...
saygılar

Z

zeynelkoc

Misafir
sedoda 600$ yazdıysa biri de kabul ederse satmazsan sitelerin sedodan atılır haberin olsun..

ryden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
6000 dolar diyorsunda oranın kodlari dışında birşeyi yok ki mp3ler bile dışarıdan linkli kodlara gelince zaten free dağıtılan bir mp3 scripti bu alt tarafı kodlarla oynamışsın bu paraya belki bir neti bilmeyen birini bulursun dostum biraz ufak atalım fiyatlari : ) 6000 dolara sıkı bir laptop alınır : )

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla türkiye ve bu site için bence cok pahalı diyorum tabi kendi fikrim..

Umarım istediğin fiyata satarsın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5