İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dedicated lazım 100 mbit port ve sınırsız band

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arakdaşlar video sitem için en az 100 mbit bana özel hat (paylaşımsız) ve sınırsız band gerekiyor.

hat bana özel olmalı 100 mbiti %100 kullanmam gerekiyor çünkü yoğun saatlerde kullanıyor

1 gbit paylaşımlı port var 599 dolar acaba bunu alsam bana anlık 100 mbit garanti edermi?

yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arakdaşlar video sitem için en az 100 mbit bana özel hat (paylaşımsız) ve sınırsız band gerekiyor.

hat bana özel olmalı 100 mbiti %100 kullanmam gerekiyor çünkü yoğun saatlerde kullanıyor

1 gbit paylaşımlı port var 599 dolar acaba bunu alsam bana anlık 100 mbit garanti edermi?

yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Merhaba,
1 Gbit port verecek yer 100mbit i saglar kanısındayım.
100mbit uplink veren datacenterlarda %40 %50 kullanıma ulaşabiliyorsunuz her ne kadar 100mbit yazsada buna ulaşmanıza engel oluyorlar. 100mbit kullanan bir iki yer aklımda server4you.com theplanet.com ve kendi kullandigim datacenter nac.net i tavsiye edebilirim. Yalnız Bw problemi yaşamak gibi bir kaygınız var görünüyor bu datacenterlarda unlimited bw secenegi yok bu nedenle almanya datacenterlerini secmeniz gerekiyor
www.teknoservers.net (netdirect tr bayi)
www.plusservers.de ( tavsiye ederim)
www.amenworld.com (TR satışlarında kimlik elektrik vs gibi fatura fax istiyorlar ancak saglam yerdir)
www.server4you.de (iyi datacenter ancak benim yüzüm gülmedi buradan)

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben şöyle bir şey söyleyeyim. PiknikTube için TR lokasyonda 30Mbit Almanya'da 600Mbit hat yetiyordu. Bağzı nedenlerden dolayı ABDye geçildi fakat şöyle bir şey diyeyim. Eğer projenizin iyi hit alacağını düşünüyorsanız minimum 2 server site için 1 server sql 2-6 arasıda videolar için makine ayırmanız şart. Yoksa performans almanız çok zor.

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
server4you da kampanya var sanırım almancam yok ama 35Euro amd opteronlar mevcut burayla calısan yada tr bayısı olan varsa benle ırtıbata gecebılırmı acaba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5