İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Deprem mi geliyor

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben falanca gün deprem olacağını söylemiştim diyen bir sürü kâhin çıkar şimdi :D

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İstanbul'da deprem "kesinlikle" olmaz, bununla ilgili her türlü "iddia"ya girerim. :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstanbul'da deprem "kesinlikle" olmaz, bununla ilgili her türlü "iddia"ya girerim. :)

nerden bu kadar eminsiniz? ve allah korusun yüce rabbim kimseye kötü felakat vermesin. ama nasıl böyle eminsiniz merak ettim az aydıylatırsanız sevinirim

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
nerden bu kadar eminsiniz? ve allah korusun yüce rabbim kimseye kötü felakat vermesin. ama nasıl böyle eminsiniz merak ettim az aydıylatırsanız sevinirim

Öncelikle tabi ki herşey Allah'da(n)..

Açıklama konusuna gelince, sanırım açıklamamla birlikte epey bir tantana oluşur, o yüzden bazı şeylere dayanarak düşüncemi söyledim.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
İstanbul'da deprem "kesinlikle" olmaz, bununla ilgili her türlü "iddia"ya girerim. : )

La havleee :D
Ya eyy fani nasıl böyle bir tez atarsın ortaya töbe ya :D

Valla İstanbulumun her tarafında yatan mübareklere güveniyorsan onlar başımızın tacı ama bu biraz seni beni onu bunu aşan konu gibi geliyor...

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

ne kadar (özür dilerim ama) aptalca bir iddadır bu ?
neyine güvenerek gelecekten haber veriyorsun ?
idda etmek te buna eş düşmüyormu
bence mesajlarını yazarken daha dikkatli olmalısın

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Tamam yanlış cümle kurmuş arkadaş. Ama bu kadar tepki fazla değil mi? :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Anladım, evet bencede yanlış. Ama kimseye aptal falan diyemeyiz. DEMEMELİYİZ...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
:))

Vay be, iddiaya bile bu kadar tantana oluşturuyorsunuz?

@CMYLMZ, Aptal demek kişilerin kendilerini hangi kefeye koyduğunu ortaya çıkartır, seninle ya da fikirlerinle bir alakam, alışverişim yok. Benim kendime güvendiğim de yok. İyice okumaya çalışsaydın keşke...
Öyle içi boş laf dolu kelimelerle başa çıkılmaz. Ya da edebinle sus!

@visitistanbul, senin dediğinle de alakası yok arkadaşım. Ben bir yerden duyumumu aldım, kaynağını yukarıda da dediğim gibi belirtmiyorum.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:))

Vay be, iddiaya bile bu kadar tantana oluşturuyorsunuz?

@CMYLMZ, Aptal demek kişilerin kendilerini hangi kefeye koyduğunu ortaya çıkartır, seninle ya da fikirlerinle bir alakam, alışverişim yok. Benim kendime güvendiğim de yok. İyice okumaya çalışsaydın keşke...
Öyle içi boş laf dolu kelimelerle başa çıkılmaz. Ya da edebinle sus!

@visitistanbul, senin dediğinle de alakası yok arkadaşım. Ben bir yerden duyumumu aldım, kaynağını yukarıda da dediğim gibi belirtmiyorum.

söylediklerini alt alta koyduğumda gerçekten saçma sapan fikirler ortaya çıkıyor
bana edebimle susmayı öğretecek kadar edepli olduğunu sanmıyorum...
Ar Edep kelimelerinin karşılıklarında neler var istersen bir incele sonra konuşalım

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Konu ikili tartışmaya doğru çekildiği için daha bu foruma mesaj yazmıyorum. Ben iddiamı sundum, sen edepsizce cevabını verdin, ben de demin tekrar savımı sundum ve çekiliyorum.. Buyrun, meydan sizin..

(Dipnot: Edeb, Adab kişilerin konuşma tarzından, kullandığı laflardan da anlaşılır. En ufak birşey de aptal maptal diyip de edepli olduğunu söylüyor isen, ben buna sadece gülerim!)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Gneral arkadaşım sen millete diyorsun kendin aynı hatalar serisine düşüyorsun burada Tantana yapmadım ayıp ediyorsun ve halen dediğin iddanın seni beni onu bunu aştığını düşünerek bu konuya noktamı koyuyorum ...

Yakışmadı ama sana Tantana falan...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bencede artık bu tarz kelimeler kullanmayalım birbirimize karşı. Ne birisi birisine aptalca yorum yapıyosun dedin, ne de başkası başkasına tantana yapıyosun desin.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
zeytin dalı uzatıyorum hepinize, hadi öpüşüp barışalım :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu ikili tartışmaya doğru çekildiği için daha bu foruma mesaj yazmıyorum. Ben iddiamı sundum, sen edepsizce cevabını verdin, ben de demin tekrar savımı sundum ve çekiliyorum.. Buyrun, meydan sizin..

(Dipnot: Edeb, Adab kişilerin konuşma tarzından, kullandığı laflardan da anlaşılır. En ufak birşey de aptal maptal diyip de edepli olduğunu söylüyor isen, ben buna sadece gülerim!)

keşe yazılanları daha düzgün okusayın arkadaşım
bak ne yazıyor

ne kadar (özür dilerim ama) aptalca bir iddadır bu ?
neyine güvenerek gelecekten haber veriyorsun ?
idda etmek te buna eş düşmüyormu
bence mesajlarını yazarken daha dikkatli olmalısın

kalın yazı ile yazılan zaten yeterince adap ve edep içerir.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
keşe yazılanları daha düzgün okusayın arkadaşım
bak ne yazıyor

kalın yazı ile yazılan zaten yeterince adap ve edep içerir.

Özür dilemek iyi bişeydir. Ama özüre sığınarak yinede hakaret etmişsin. Düşünsene bi arkadaşım; ben diyorum mesela, özür dilerim ama xxxxxxx salak. :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5