İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DİKKAT türkticaretnet Dedicated işinede girdi..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
allahım sen düşmanımı turkticaretin eline düşürme

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bi bakayım dedim server özelliklerini karıştırırken anında siparişiniz alındı yazdı tabi şaşırdım bi kaç gün sonra serverınız hazır gibisinden bir mail geldi. şaka mı yapıyorsunuz daha sunucunuzla ilgili hiç bir şey öğrenemeden direk sipariş alındı yazısıyla karşılaştım dedim ve kurtuldum. umarım bu işi iyi yaparlar :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
AAAAAAA Arkadaşlar TT e laf sölemeyin şimdi burada TT yi Çoooook seven bir arkadaşımız var valla hepinize kızar he :D:D:D hehehe

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bi bakayım dedim server özelliklerini karıştırırken anında siparişiniz alındı yazdı tabi şaşırdım bi kaç gün sonra serverınız hazır gibisinden bir mail geldi. şaka mı yapıyorsunuz daha sunucunuzla ilgili hiç bir şey öğrenemeden direk sipariş alındı yazısıyla karşılaştım dedim ve kurtuldum. umarım bu işi iyi yaparlar :)

aynısı banada oldu fakat bana stoklarımız bitti dediler bende tüh tüh tüh dedim :p

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gün gelecek türk ticaret netin butun sunucuları aynı anda çökecek onlar kendi kendilerine cokmezse zaten türkiyede nekadar webden para kazanan varsa turk ticarete saldıracak :D

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gün gelecek türk ticaret netin butun sunucuları aynı anda çökecek onlar kendi kendilerine cokmezse zaten türkiyede nekadar webden para kazanan varsa turk ticarete saldıracak :D

saldırmak hayvanlar için bir komuttur normalde.
herkesi saldıracak kadar aciz mi sanıyorsun? kendi adına konuş istersen ;)

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alan adı işi yapıyorum turkticaret ile sadece o kadar.. Onlar da eski alan adlarım taşımaya kasmadım :)
$aka gibidir tt (; Severim ttyi :p

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ney miş bu TT be yaw

Arkadaşlar cahilliğimi mazur görün. Bu TT net le bi arkadaşım çalışıyordu bi aralar. Ben hiç çalışmadım ama merak ettim bu kadar ilgi toplayacak ne yaptı???? Ona göre Yaklaşmayım ben de :D

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hahahaha :D Bakın geldi ...
Doğru yolu seçmişsin süperrrr hehehe

Eskiden ns yon ederdim kurtulurdum, şimdi dns sunucu için para istiyor hadi istesin diyek dedim. şimdi normal ns yon etmek istiyorum ve yapamıyorum yok böyle bir olay şaşırdım gündüz arıyacam.

Visitistanbul, sus sus sen:)

edit: gündüz buraya artık aşıgı degilim yazınca ns yön olmadı okuyorlarmı ne yapılıyor:p

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Eskiden ns yon ederdim kurtulurdum, şimdi dns sunucu için para istiyor hadi istesin diyek dedim. şimdi normal ns yon etmek istiyorum ve yapamıyorum yok böyle bir olay şaşırdım gündüz arıyacam.

Visitistanbul, sus sus sen: )

edit: gündüz buraya artık aşıgı degilim yazınca ns yön olmadı okuyorlarmı ne yapılıyor:p

Öldürcen beni sen yahu hahaha :D
Senin TTneti övdüğün tüm konuları bulucam bittin sen :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5