İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Direkt Live.Com uzantılı mail alın

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
posta koduna numaranıza son ! tek yapmanız gereken aşağıdaki siteye girip orda verilmiş olan hotmail kayıt linkine tıklamak hemde direkt @live.com uzantılı geliyor ülkenizi Türkiye(Turkey) seçin posta kodunu felan kafadan yazın herşey bu kadar.

linki buraya yazamadım kopyalama kilidi koymuşlar;

Burdan

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bana link yada içerik için üyelik zorunluluğu getiren siteler saçma geliyor. Nitekim aradığınız birşeyi görmek için bir kere üye oluyorsunuz. İşiniz bitiyor Gidiyorsunuz. Bir daha o siteye girmeyi bırakın belkide hatırlamıyosunuz bile. Çünkü kendi bilincinizle isteyerek üye olduğunuz bir yer değildi. Zorunlu bırakıldığınız için oldunuz. Üye sayınısını arttırmak için yapılan birşey oldugundan başka bir alternatife kalmıyor mantıklı sebepler arasında. İyide o zaman teker teker zorunda bırakmak yerine bi wordlist bulun. sql ye uyarlayın. Sabaha kadar üye etsin dursun. Nasılsa zorunlu olarak üye olan adamda girmeyecek sizin eklediklerinizde.

O siteye üye olmadan :

Direk Link için Tıklayın.

Saygılarımla,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5