İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DISPLAY : none;

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
#id{
DISPLAY : none;
}

olarak taboyu gızledıgımızde google bu tablo ıcını gorurmu cunku kaynak kodunda da gorunmuyor

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
css den arka plan renginde yazı koyanları tanıyor diyenler var onu görüyorsa bunu da görüyordur ama bilmiyorum.

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkaplan rengını tanırama bunu bende bılmıyorum

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
görür bunu. bu sadece şeklen görünürlüğünü siliyor

,,edit

düzeltiyorum.
kaynak kodunda görünmüyor ? tablo mu görünmüyor verdiğin kod mu

kaynak kodunda gözüküp sayfada görünmemesi içindir o kod. robotlar algılar çünkü onlar stil ile almazlar salt metin olarak alırlar.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bu arada konusu geçmişken, ben bir telekom sitesinde piyasadaki sitelerden bazılarına display:none tablosu içinde link verildiğini gördüm. malum gov.tr den backlink almak sağlamdır. Sayfada bile görünmeyen kaynağa gizlenmiş backlink hem de devlet sitesinde.

Onu nerden gördün derseniz bu site niye bu kadar yukarda diye backlinklerini aramıştım backlink checker bir siteden. Bu o sayfayı yapan webmaster'in arkadaşına "kıyağı" falan olabilir mi? Siteyi ararsam bulurum sanırım, kaydetmedim. Rapor etsem mi bir yerlere haksız rekabet sonuçta düşündüğüm gibiyse.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5