İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dizikolik Gençliğin Geleceği Hakkındaki Endişem

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Gençler hakkında dizikolik dememin az bile olduğunu düşünüyorum.Dizilerin hiçbir yararı olmadığını,zamanımızı boşa geçirdiğimizi ve gençlere olumsuz örnek olduğunu düşünüyorum.Çok ağır olacak belki ama bırakın gençleri,dizilerin toplumumuzu aptallaştırdığına inanıyorum(fazla dizi izlemenin).Kendin bunları söylüyorsun ama sen hiç dizi izlemiyor musun?diye bir soruyla karşılaşacağımdan hemen yazımda cevaplandıracağım.Evet,ben de dizi izliyorum.Dizi izlemeyin demiyorum,tabi ki izleyin.Ben günde 1 dizi izliyorum,çok sıkı Ezel hayranıydım.Ben dizi izlemeye karşı değilim,tv nin karşılığında her gün dizi izlemeye karşıyım.Her gün dizi izlemeyi bırakın,bir dizide reklam çıktığında diğer diziye koşan insanlarımız var malesef Bu kadar dizi izlemek sadece beyninizi yorar.Tatilin gelmesinin gençliğe ve hatta tüm Türkiye'ye bu konuda biraz da olsa faydalı olacağını düşünüyorum.Nerdeyse tüm dizilerin sezon finalleri oluyor,dizi oyuncuları tatile giriyor.Gençlerimiz için iyi olacak
Umarım yaz dizileri olmaz da gençler okuldan sonra iyi bir tatil yaparak diyerekten yazımı noktalıyorum. Aslında daha çok şey yazardım ama neyse... Yazıyı okuyanların konuya seyirci kalmamasını istiyor,görüşlerinizi bekliyorum...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
stargate'i bırakıp kitap okuyamam, ne bilim dışarı çıkamam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5