İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dmoz soru

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sitemi Dmoz a ekliyeli baya bi süre geçti bidaha eklesem sorun olurmu

+
Aslında dmoz a eklemek konusunda pek hevesli değilim çünkü oraya eklennince bi anda birçok yerden lik alıyo ve google için sorun olabileceğini düşünüyorum sizin düşüncelerinizi de öğrenebilirmiyim

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bişey olmaz ne olacakki, spam değilki,bende kayıt ettim iki site bekliyorum 1aydır.Sabır :p

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dmoz beklemek eski istanbul zamanlarında Şırça köşkte bir sonbahar günü giden yari gözlemek gibi birşey. gözlerimiz bozuldu :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben ozman boşuna eklendikten sonraki durumumu düşünmiyim :D

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Aslında dmoz a eklemek konusunda pek hevesli değilim çünkü oraya eklennince bi anda birçok yerden lik alıyo ve google için sorun olabileceğini düşünüyorum sizin düşüncelerinizi de öğrenebilirmiyim

böyle bir kaygıyla ilk defa karşılaşıyorum. dmoz size müthiş backlink sağlar. google da dmozu kullanıyor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
böyle bir kaygıyla ilk defa karşılaşıyorum. dmoz size müthiş backlink sağlar. google da dmozu kullanıyor.

işte bi anda gelen onca blaclink zararlı olur diye düşündüm. Daha önceden dmoz a soktuğum bi site baya bi düşüp sonra yükselmişti ama her site düşmeyi kaldırırmı onu bilemiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5