İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DNA Mükemmel Kazandırıyor..

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine DNA içerikli site kullanıyorum ve adsense reklamlarımı yerleştirdim 1 günde mükemmel kazanç sağladım..

Demin 14 tıka 5, 58 di şu an

Mutlaka DNA içerikli site kullanın çok iyi kazandırıyor ayrıca

Refinance, Loans, Lawyer, Private Jet, Cancer, Health, Tourism, Dental, Jewelry, Hotels Automotive

bunları da denedim iyi kazandırıyor..

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
pek kimse paylaşmaz böyle bilgileri teşekkürler

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaşlar bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine DNA içerikli site kullanıyorum ve adsense reklamlarımı yerleştirdim 1 günde mükemmel kazanç sağladım..

Demin 14 tıka 5, 58 di şu an

Mutlaka DNA içerikli site kullanın çoq iyi kazandırıyor ayrıca

Refinance, Loans, Lawyer, Private Jet, Cancer, Health, Tourism, Dental, Jewelry, Hotels Automotive

bunları da denedim iyi kazandırıyor..

Paylaştığınız için teşekkürler fakat hatırlatmak isterim ki;

1-Tümü bold olan mesajlar forum kurallarına aykırıdır,
2-Google kazancınızı screenlemeniz ise Google Adsense kurallarına aykırıdır.Sizin iyiliğiniz açısından eklediğiniz printscreen'de kaldırdım.

Bol kazançlar...

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
14 tık mı ????

Ben 5 tıka 3,50 dolar kazanıyorum....

Öyle demek yerine sen hangi içerikle kazanıyorsun onu yazsan hem bu gereksiz "ben daha uzağa işerim" mealli tartışma yaşanmaz, hem de binaya bir tuğla da sen koymuş olursun.
Allah daha çok versin tabi ki.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
14 tık mı ????

Ben 5 tıka 3,50 dolar kazanıyorum....

Aman aman afferim, daha çok kazan kimsenin paranda gözü yok ama bu tip tavırlar hiç hoş değil.

Burada ki çoğu kişi oyle tıklara oyle paralar kazanmıştır ki senin dimağın almaz, ör: 1tık 2.73$ desem o zaman ne olcak yada 4.50$ desem....? Önce paylaş sonra laf sokmaya çalış, küçük bir tavsiye

aly2400 +rep sana, bu tip bilgileri kimse paylaşmaz gerçekten helal olsun ve umarım daha çok kazanırsın. sidik yarıştıranlar şunu bilmiyor "Rüzgara doğru yarıştırıyorlar" ve inan Suratlarında patlayacak, yarıştırdıkları ;)

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet 5 tıka 3.50 dolar kazanıyorum ama işin ilginç tarafı nadiren 5 tık alıyorum.Sitemin hiti çok düşük.

Tabi paylaşmak isterim ama fazla tık almanın da bi yolu var peki onu niye benle kimse paylaşmıyor.Ben burada çok az tık alıyorum diye başlık da açmıştım kimse doğru dürüst bişey önermedi .Herkes anca öğüt veriyor.Yok içerik orjinal olsun yok seo yap yok şunu yap.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar birde İngilizce kanser siteleri de iyi getiriyor. Basit bir blogspotla 300$ kazanan bilirim. ;)

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet 5 tıka 3.50 dolar kazanıyorum ama işin ilginç tarafı nadiren 5 tık alıyorum.Sitemin hiti çok düşük.

Tabi paylaşmak isterim ama fazla tık almanın da bi yolu var peki onu niye benle kimse paylaşmıyor.Ben burada çok az tık alıyorum diye başlık da açmıştım kimse doğru dürüst bişey önermedi .Herkes anca öğüt veriyor.Yok içerik orjinal olsun yok seo yap yok şunu yap.

Kardeş Tavsiyem www.zirve100.com Siteni Buraya Ekle Ve Üst Sıralara Çıkar Ya Da renklibir.com burda hediye tarlasında parsel kirala..

reklam derseniz bu siteler forumda mevcut

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89

Tabiki öğüt vericekler. Ama anladığım kadarı ile siz tüm öğütlere kapalısınız. Siz şunu istiyorsunuz herhalde... Birisi size birşey söylicek siz hemen onu uygulayacaksınız gelsin tıklar gelsin paralar... Emek, zaman harcamadan olsun istiyorsunuz. Hiç kimse bu şekilde kazanamaz...

NOT: arkadaşlar burada en çok kazandıran kelimelerden bahsediliyor; tecrübesiz arkadaşlara bu açıdan bir uyarı. Bu kelimelerde reklamlar çıkartıp, Türk ziyaretçisi çekmeyin... Sonu hüsran olabilir...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Lütfen daha düzgün bir uslup kullanınız.Burada siz bir konu açtığınızda insanlar size doğru şekilde fikirler vermişler.Siz ne sanıyorsunuz?Yani bir sitenin başka türlü hiti nasıl artabilir?Spam vb. yolları soruyorsanız o tarz kazanılan hitin hem yararı olmaz hemde forumda paylaşılması yasaktır!

Sanki forum üyelerimizin fikirleri değersiz,boşmuş gibi "yok şöyle dediler yok böyle dediler" gibi bir uslup kullanmanız gerçekten çok yakışıksız,burada üyelerimiz bildiklerini sizin yapmadığınız şekilde yani (KARŞILIKSIZ) paylaşıyorlar.Umarım anlatabilmişimdir...

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dikkat ettiyseniz ben arkadaşların fikirlerine değersiz demedim.Sadece işe yaramadığını ifade ettim.

Bilmiyorum belki önceden işe yarıyordu ama artık yaramıyor bilginize ...

Not : Eğer bu sanal alemde ayakta durmak istiyorsanız orjinal projelere ihtiyacınız var.Yok portalmış , forum sitesiymiş , oyun sitesiymiş hepsi öldü...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dikkat ettiyseniz ben arkadaşların fikirlerine değersiz demedim.Sadece işe yaramadığını ifade ettim.

Bilmiyorum belki önceden işe yarıyordu ama artık yaramıyor bilginize ...

Not : Eğer bu sanal alemde ayakta durmak istiyorsanız orjinal projelere ihtiyacınız var.Yok portalmış , forum sitesiymiş , oyun sitesiymiş hepsi öldü...

Yazdıklarınızı dikkatli okuyun.Arkadaşlarım size güncellikten,seo'dan vs. bahsetmiş.Bunların hangisi eskimiş?İşe yaramaz fikire ne denir?

Yukarıda bahsettiğiniz forum,portal bunlar geneldir.Yahoo dünyanın en çok ziyaret edilen sitesi ve portaldır kendisi...

Ayrıca bahsettiğiniz oyun sitesi vb. örnekler zaten konu ile alakası olmayan örnekler,arkadaşlar size onları önermemiş şuanda öyle bir konuda bahsetmiyorduk...

Neyse çok uzatmayacağım,bu kadar bile yazmazdım.Fakat bilerek veya bilmeyerek yazmış olduğunuz mesajdaki uslup beni çok rahatsız ettiği için bunları vurgulamak istedim...

BLooDLeSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım dna sitesinden her zaman o kadar yüksek kazanç sağlayamazsın.ara sıra bu gibi iyi kazanç sağlayan reklamlar sana isabet edebilir ve kullanıcılar da bunlara tıklayıp sana çok kazandırabilir.ama bu her zaman böyle olacağı anlamına gelmez.forex'le ilgili sitem vardı bi aralar.
4 tıka 2,50usd almıştım bi gün.ama sonraki günler o gün aldığım yüksek tık başı maliyeti malesef bi daha hiç alamadım.hatta 6-7 cent aldığım dahi oldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5