İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dns lerin yönlenmesi ne kadar alır

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar dün hostcum benim siteyi diğer servere taşıdı ve dns leri değiştirmemi söyledi bende değiştirdim.bundan önce tarafik limitim dolmuştu.şimdi dünden beri bu dns ler değişmezmi ya arada hala Bandwidth Limit Exceeded uyarısını veriyor ya bu domain hala eski server a mı kaçıyor.

hani bi ara iyinet e de olmuştu onun gibi bişeymi

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya anlamadığım iki domain vardı birini daha kullanmıyordum dün yeni server a geince onunca dns ayarlarını değiştirdim ondan sorun yok ama eski domain sorun yaratıyor

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
arkadaşlar dün hostcum benim siteyi diğer servere taşıdı ve dns leri değiştirmemi söyledi bende değiştirdim.bundan önce tarafik limitim dolmuştu.şimdi dünden beri bu dns ler değişmezmi ya arada hala Bandwidth Limit Exceeded uyarısını veriyor ya bu domain hala eski server a mı kaçıyor.

hani bi ara iyinet e de olmuştu onun gibi bişeymi

İyinetin sanırım Alan Adı yenilenmemesinden olan bir sorundu. Sizinki DNS lerle alakalı ama 24 saat sürebilir birde benden tavsiye bilgisayarın ın Cache (Önbelleğini) sil Cookies (Çerezleri) sil sonra tekrar dene belki eski halini getiriyor olabilir...

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgisayardan olmadığını biliyorum çünkü ftp bağlantısınada izin vermiyor

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dns sunucularında senin sitenin ns'larının güncellenmesine bağlı olarak maksimum 48 saat sürecektir.Bazı sunucular 5-10 dkika içinde güncellerken bazıları 1-2 gün içinde güncellenmekte.Yani bazı ziyaretçilerin sitene ulaşabilirken bazıları ulaşamayabilir ama 48 saat sonra işlem kesin tamamlanmış olur.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Helede bu 2-3 haftadır Telekom'ûn DNS sunucuları rezalet. Ayrıca server sahibi domainin refresh rate ini düşürürse daha iyi olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5