İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dolandırıcılık Mesleğine Baş Yapıt :P

A

..::aTi::..

Misafir
sabahın köründe telefon çaldı beni arıyorlarmış (20 dk önce) Atakan uyuyorda Atakan lafı geçince uyandım :D telefona gittim kapandı. sordum kim aradı diye tüpçüler limited mi öyle bişey dedi mother..

neyse hemen tekrar aradılar türkticaret.net den aradığını söyledi ve bilgi güncellemesi yapılacakmış bilgilerimi istiyor.
adımı adresimi sordu söyledim sonra ayılmaya başladım uyku olayından :p
anne kızlık soyadını sordu yanlış söyledim tık yok

arkasına kullanıcı adı istedi
3 hesap var hangisini soruyorsunuz dedim 1 er örnek domain söyledim onları göremiyorum ben dedi bedavahosting.com falan dedi hesap benim değil ozaman dedim kapadık : D

bakkala çıkıp sigara aldım 5 dakka sonra bidaha aradı bedava100.com için kullanıcı bilgilerinizi alayım dedi dayım eheheh
tamam dedim veriyim siz şimdi dahili numaranızı söyleyin ben sizi ararım dedim
cevap süper ama dahili numaramı yanıma almadım : ))))
bırak bu işleri boşa kasıyosun kendini dedim peki dedi mail adresine gönderin bilgileri
yok artık siz daha dahili numarasının ne olduğunu bilmiyorsunuz yanıma almadım dediniz bende size bilgi göndericem öylemi dedim. adınızı söyleyin arıyım dedim.
Buğra Yüksel dedi ama siz maile gönderin git kırmakta istemiyorum okadar kasmış kendini :)

bedavahosting.com sizden alındı dimi az önce yanlış ararken görmüştünüz dedim.
evet dedi
türkticaretten alınmamış ama napıcaz şimdi dedim kapadı heralde bidahada aramaz.

artık bilgilerimi temizliyorum kimse görmesin daha iyi sanırım domaini directi hesabına transfer etmek en temizi olacak :rolleyes:

ben evdekiler var diye ağır konuşmadım neyse..
kolay gelsin

S

sss

Misafir
Mail adresimede yollarmisin atakan lütfen 2 kere okudum birde ordan okiyim lütfen lütfennnnnnnnnnn :D :D Erhan ariyorum geç telefonun yanina :p

F

F1R4T

Misafir
ben directnic.com dan aramıştı adana'lının birisi. telefonda arayan numara görünüyor ya oradan biliyorum adana olduğunu. Directnic.com dan arayıp bilgilerimi istediydi. Öküzün çocuğu dedim kapattım aramadı. -) seni arayanlar nereden? biliyor musun

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakınca adresten evininiz onunde pusu kurarlar...

savulun domain mafyası geliyor..

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
itiraf ediyorum sabahın köründe arayan bendim :D maksat seni ölçmekti sende yemedin :p

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi cesaret ve armutluk orneği :)
takedown izlemiş aramadan önce belli oluyor..

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyiki bana yapmamışlar walla verirdim bilgileri :eek: napalım çömezlik işte.

S

SaveTargetUs

Misafir
Enteresan birşey. Banada her gün 1-2 kişi gelip msn trojan yedirmeye çalışıyordu. Kovalıyordum bide engelliyordum. Son 1 haftadır kimse gelmiyor. Bi iki yerde bişeyler okuyup gaza geliyorlar. Ama seninkisi sitelerden okumamıştır. Tv de ilginc olaylar veya fıkra okuyup etkisinde kalmıştır :) Gerçekten çok enteresan.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
vaybee adamalr neler ile ugraşıyor desene :) fake mail bitti telefonmu başaldı.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VAlla benim Maillede yok genel kurmaya yok basbakanlıga virus yolluyorlar yemeyince cewabı da bana geliyor. . bakalım hayırlısı .. Bişey Yapıyorlar Ama

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5