İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dolardaki düşüş devam edermi?

K

Kerasus

Misafir
Çoğumuz USD olarak işlemlerimizi yapıyoruz ve aylardır USD istenilen seviyeye gelememişken düşüşüde hzızla devam etmekte, bunun bir dönüş noktası varmı, siz önümüzdeki günlerde USD nasıl bir seyir bekliyorsunuz?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Yabancı piyasalar uzun bir tatil dönemine giriyor Chirstmas Tatili bunun etkisi çok düşüşte yılbaşından sonra bir kıpırdanma olabilir..
Bir devlet büyüğümüzün dediği gibi " Dolar ile borçlanmayın"

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Umarız yakın zamanda toparlar dolar :) ilk defa doların yukselmesini istiyorum cok mu benciliz acaba :)

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bayrama kadar boyle devam eder bayramdan sonra eski seviyesine tekrar gelicek

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ocak sonuna kadar yukselsinde mumkunse 1.5 seviyelerine...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Dolar yılbaşından sonra cumhurbaşkanlığı seçimi ve sonra Kasım seçimlerine kadar ileri vadeli artar.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sene sonu + aysonu millet vergi borcu ödemek için dolar bozuyor.Bu yüzden ocak
sonuna kadar böyle devam eder şubatta tekrar toparlar.
Bence...

K

Kerasus

Misafir
Evet bugün şubat 10 ve dolardaki düşüş devam ediyor, ileriye dönük tahminleriniz neler. Beklendiği gibi cumhurbaşkanlığı riskide azaldı ve merkez bankasıda müdahale düşünmediğini açıkladı, Dolar nereden döner, hangi aralıkta seyreder...

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cumhurbaşkanlığı seçimine kadar yani en azından Recep Tayyip Erdoğan'ın adaylığını koyacağı yada koymayacağı kesinleşene kadar ortam bu şekilde kalır gibi geliyor bana.

K

Kerasus

Misafir
TL nin değer kazanması güzel ama bu döviz kuruda ithalatçıyı kötü etkiliyor :( Bence olması gerektiği yerde değil.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
R.T.E Aday olmayacak zaten. Piyasalarda olağan şekilde devam edecek Dolarda aşırı bir artış beklemiyorum. TL'nin değerleniyor olması iyi bir gelişme ama biraz daha düşerse dolar bilgisayarımı başbakanın önüne atacam. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5