İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain register

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm arkdaşlar bana hızlı ve kalıtelı domain register edebilecegim bir yer lazım
daha once omnis.com kaydediyordum en fazla 1 - 2 saat içinde aktif oluyordu 2 gun once 2 domain aldım hala ses soluk yok bende anlamadım bu işi yenı bir yerden alıcam bundan sonra başka sağlam ve güvenli nereyi önerirsiniz ?

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle Godaddy Tavsiye etmem , Bir Transfer yaptım 2 ay uğraştım.
Stargate.com dan Kayıt yaptım anında sorunsuz, birde kullanmadım ( ücretsiz yönlendirme servisini kullanıyorum çokta memnunum ) ama iyi olduğunu düşünüyorum şahsi kanaatim...

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onder' Alıntı:
godaddy.com salla sen Türk firmalarını..

Türk firmaları sallasın seni. hrrrr

bu tip birşey yapacaksan da nüfus kağıdındaki T.C. yi sildirmelisin.

gidip 15-16 yaşındaki cocuklardan kazık yiyorsunuz sonrada "salla türk firmalarını" oluyor olayın adı. ayıptır günahtır yapmayın.

neyse sinirlerimi zıplatıyor bu tip şeyler ehe
hadi kolay gele herkeze

R

rhifat

Misafir
darXis' Alıntı:
Türk firmaları sallasın seni. hrrrr

bu tip birşey yapacaksan da nüfus kağıdındaki T.C. yi sildirmelisin.

gidip 15-16 yaşındaki cocuklardan kazık yiyorsunuz sonrada "salla türk firmalarını" oluyor olayın adı. ayıptır günahtır yapmayın.

neyse sinirlerimi zıplatıyor bu tip şeyler ehe
hadi kolay gele herkeze

+1 sana sonuna kadar katılıyorum daxis böyle yapa yapa zaten iyice benliğimizi kaybedecez yaw :mad:

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
turkticaret.net 'den almayında nereden alırsanız alın..karegen ve kriweb,labina.net iyi firmalar..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sis.com.tr den alın, ben alıyom memnunum güvenim sonsuz. En baba domainlerim orda :) güvenmesen almam demi :p

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burak Baysanin bir firmasi vardi. Domain cok ucuzdu ordanda alabilirsiniz :p
Neyse lafin kisa ve öz olani kriweb karegen

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
register.com nasıl?
register.com güzel ama çok kazık.
Türk firmalarından:
peşin ödeyeceksen domain.markum.net i öneririm 6.95 $ onlinenic anlaşmalı;
internetteyiz.biz i kullanıyorum, bi sürü info domainim var com,net,org 6,75$ dı herhalde ama panelleri çok dandik
Yabancı:
sadece godaddy derim.

H

hostunnet

Misafir
ben eskiden directnic.com dan aliyordum 15 dolara artik omnis.com dan aliyorum. panelleri super

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cepwap' Alıntı:
register.com güzel ama çok kazık.
Türk firmalarından:
peşin ödeyeceksen domain.markum.net i öneririm 6.95 $ onlinenic anlaşmalı;
internetteyiz.biz i kullanıyorum, bi sürü info domainim var com,net,org 6,75$ dı herhalde ama panelleri çok dandik
Yabancı:
sadece godaddy derim.

Internetteyiz firma değil.
Oradan aldığınız tüm domainler elinizden gidecek belki 1 ay sonra belki birkaç ay sonra, ileride çok sorun yaşayacaksınız söylemedi demeyin.
Bu kadar emin konuşuyorsam birşey biliyorum ki konuşuyorum. Dikkat ederseniz gidebilir demiyorum, gidecek diyorum.
Umarım uyarımı dikkate alırsınız ileride başınızın ağrımaması açısından.

W

www_sozluk_net

Misafir
guvendivin bir onlinenic resellerden al derim. Onlinenic in prensipleri guzel.

karegen.com ama turkiyede oneririm dotregistrer.com reselleri onlarda ama hizmetleri kaliteli. ben 35 e yakın domainimi orada barindirdim aralarinda onemli 3 hanelilerde vardi 2 sene birşey olmadı. kendime reseller alinca onlinenic ten oraya tasidim hepsini.

para sına kıyarım dersen directnic.com dan al 15$ ama orasinin hizmeti ve kalitesi var.

Kisacasi :
Turk : Karegen.com
Yabanci : Directnic.com

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben arştırdım genede omnis.com kalıtelısı yok galıba hem bildik bir yer

hypnose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende omnis'i yeni kullanmaya başladım şu an için ilk kayıt sırasında aktiflemede biraz geç kalıyorlar zaman farkından dolayımıdır artık nedir bilmiyorum (4-6 saat gibi),onun dışında şu an için aldığım hizmet gayet iyi bir de ilk 5 gün ns ayarlarını degiştirdiğinizde arasıra omnis'in sayfası gözüküyor ama sonra yönlendirdiğiniz yerde kalıyor :) ,arkadaşların da dediği gibi yönetim panelleri bencede iyi ,herhangi bir terslik problem yada güzellik yaşarsam yine sizi bilğilendiririm arkadaşlar :).

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5